پرسپوليس

شیرینی: لطفا در امور پرسپولیس دخالت نکنید

پرسپولیسسرپرست پرسپولیس نسبت به اظهارات مدیرعامل استقلال واکنش نشان داد.
سعید شیرینی درباره صحبت‌های علی فتح‌الله‌زاده علیه پرسپولیس و رویانیان گفت: باز نزدیک دربی شدیم و آقای فتح‌الله‌زاده که زورش در زمین به پرسپولیس نمی‌رسد مثل همیشه دست به کار شد تا با دعوا راه انداختن نتیجه را در بیرون زمین رقم بزند اما ما وارد دعوای ساختگی ایشان نشده و در زمین حقانیت پرسپولیس را ثابت خواهیم کرد.
به گزارش فارس، وی در ادامه با اشاره به حرف‌های فتح‌الله‌زاده درباره دادن یک جام به پرسپولیس یادآور شد: مگر ایشان جام تقسیم می‌کند که بخواهد یک جام هم به ما بدهد؟ نکند برخی شایعات مبنی بر تقسیم جام قبل از شروع مسابقات صحت دارد؟ هرچه هست پرسپولیس برخلاف برخی تیم‌ها هیچ سال اینگونه جام نگرفته و اصلا جامی که از قبل تقسیم شود به قول آقای واعظ‌ آشتیانی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال هیچ ارزشی ندارد.
شیرینی ادامه داد: فتح‌الله‌زاده گفته در حال خون‌دل خوردن در استقلال است و نمی‌دانم چرا هروقت نوبت استراحت کردن ایشان می‌شود برای همین خون‌دل خوردن سر و دست می‌شکند و کنار نمی‌رود تا فرد دیگری به جای ایشان خون‌دل بخورد.
وی در پایان نیز یادآور شد: برای هزارمین بار از آقای فتح‌الله‌زاده می‌خواهیم در امور باشگاه پرسپولیس دخالت نکند و از این حربه جهت به حاشیه بردن تیم ما و سرپوش گذاشتن بر ضعف‌های مدیریتی خود در بحث جدایی پژمان منتظری و خریدهای نه‌چندان موفق نیم‌فصل استفاده نکند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.