بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
سینتول چیست؟

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

سینتول چیست؟

1422

سینتول چیست؟
این دارو به صورت عضلانی و در عمق عضلات تزریق می شود. با تکرار تزریق این ماده در عضله مورد نظر حجم زیادی از مایع روغنی وارد عضله شده و منجر به افزایش شدید و فوری حجم عضلانی می شود.

۸۵ درصد از دارویی که شما آن را با نام سینتول می شناسید از تری گلیسریدی روغنی با زنجیره های متوسط و  ۷٫۵ درصد آن نیز از داروی بی حس کننده موضعی موسوم به لیدوکائین و بالاخره ۷/۵ در صد از آن نیز از «بنزیل الکل» تشکیل یافته است.

این دارو به صورت عضلانی و در عمق عضلات تزریق می شود. با تکرار تزریق این ماده در عضله مورد نظر حجم زیادی از مایع روغنی وارد عضله شده و با التهابی که در محل تزریق ایجاد می کند منجر به افزایش شدید و فوری حجم عضلانی می شود به گونه ای که گویا بالنی را از هوا پر کرده باشند.

در حدود ۳۰ درصد از کل ماده ای که تزریق می شود توسط بدن تجزیه می شود. ۷۰ درصد باقیمانده نیز در داخل عضله جا خوش کرده در طول ۳ تا ۵ سال آینده تجزیه می شود. گفته می شود که این دارو حتی بیش از مدت زمان ذکر شده نیز در داخل عضله مورد تزریق باقی می ماند.

خطرات استفاده از سینتول

اگر چه گفته می شود که سینتول اصولا دارویی سالم و بی خطر بوده و ضرر و خطر خاصی را متوجه فرد نمی کند اما باید به این مهم اشاره کرد که وارد کردن عوامل خارجی و مخصوصاً داروها و ترکیبات روغنی در درون عضلات همواره با مخاطراتی همراه بوده است. با توجه به اینکه این دارو در داخل عضلات مختلف از جمله بازو، کول، سینه و غیره تزریق شده و تزریق این دارو نیز اغلب نیز توسط خود ورزشکاران انجام می شود شاید بتوان گفت که خطرناک تر از خود دارو تزریقی است که انجام می شود.

با توجه به اینکه ورزشکاران عموماً از موقعیت رشته های اصلی عصبی در بدن انسان آگاه نبوده و ممکن است که در حین تزریق دارو در داخل عضلات مختلف با برخورد سر سوزن با این رشته های بسیار حساس عصبی و با تبعات منفی شدید و کشنده از جمله با فلج اعضا مواجه شوند این دارو را می توان اصولاً دارویی خطرناک به حساب آورد.

سینتول چیست؟
گفته می شود که با تزریق نمونه هایی از این دارو آبسه های عفونی نیز در محل تزریق دیده شده است. این قبیل آبسه ها در صورتی که در بدن فرد دیده شود باید با اعمال جراحی از بدن فرد خارج شوند.

برخی از ورزشکاران که اطلاعاتی در مورد تزریق نداشته و اقدام به تزریق این دارو می کنند در برخی موارد دیده شده است که این دارو را به جای تزریق در عمق عضله به داخل سیاهرگ و یا حتی سرخرگ خود تزریق کرده اند.

زمانی که دارویی روغنی به داخل رگ تزریق می شود پس از ورود به داخل شش ها منجر به آمبولی ریوی در فرد می شود. این عارضه ؛ عارضه ای بسیار خطرناک بوده و در برخی موارد نیز با خطر مرگ فرد همراه است.

این محلول روغنی در صورتی که وارد رگ های خونی قلب فرد شود با اختلال در کارکرد طبیعی قلب همراه شده و می تواند منجر به از کار افتادن قلب و ایست قلبی شود. گفته می شود که حتی ممکن است این داروی روغنی وارد مغز شده و فرد را برای همیشه فلج کند.

منبع : fitnesstips

نظر خود را بگذارید


+ 3 = پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز