بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
سیستم ترکیبی و کیفیتی در بدنسازی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

سیستم ترکیبی و کیفیتی در بدنسازی

1451

سیستم ترکیبی و کیفیتی در بدنسازی

تمرینات ترکیبی امروزه یکی از متداول ترین روش های تمرین قهرمانان بدنسازی وپرورش اندام است . با استفاده از سیستم های تمرینات ترکیبی قهرمانان می توانند بدن خود را مدیریت نموده و از قبل برنامه ای مناسب برای رشد ، تدوین نمایند . برنامه های ترکیبی متناسب با تیپ بدنی افراد بسیار متفاوت بوده و می تواند محدوده وسیعی را شامل گردد . برای تدوین اینگونه برنامه ها می باید به کلیه سیستم های بدنسازی وپرورش اندام آشنایی کامل داشت باشید.

این سیستم که ترکیبی از دو تکنیک ,کنترل و تمرکز و ضربه زدن است.برای دوران حجم و تفکیک عضلانی بسیار مفید است. هنگام استفاده از این سیستم کنترل و تمرکز پس از رسیدن به حد ناتوانی عضلات شما قادر به انجام تکرار های بعدی به کمک این سیستم نیستند اما انها قادر به انجام حرکت با سرعت معمولی و یا با کمک ضربه زدن با همان وزنه و یا حتی وزنه های سنگین تر هستند.

به طور مثال اگر شما با سیستم کنترل و تمرکز دمبل های ۱۰ کیلویی را در حرکت نشر از جانب ۸/۱۰ بار
حرکت دهید و به حد ناتوانی برسید قادر به انجام ۶/۸ تکرار دیگز با سرعت معمولی به کمک وزنه های
۲۰ یا ۳۰ کیلو گرمی یا حد اقل همان وزنه ها خواهید بود و در اخر چند تکرار دیگر نیز با کمک تکنیک ضربه زدن و کمکی می توانید انجام دهید.
سیستم کیفیتی

هنگامی که به زمان مسابقات نزدیک می شوید، رژیم غذایی و تمرینات اروبیک به تنهایی برای دستیابی به تفکیک عضلانی با کیفیت بالا، کافی نیست. به همین دلیل استفاده از این سیستم یکی از راه های دستیابی به « هدف » می باشد.

لی لابرادا در این باره میگوید: در زمان نزدیکی مسابقات همراه با رعایت رژیم کم کالری و تمرینات اروبیک، از سیستم کیفیتی نیز استفاده می کنم. بدین صورت که در دوران حجم، استراحت میان « ست » ها بین ۱ تا ۳ دقیقه است. اما من این زمان را به ۳۰ ثانیه تقلیل می دهم.

این کار نه تنها بر فشار حاصل از تمرین می افزاید بلکه تفکیک عضلانی بیشتر را نیز به همراه دارد. البته از این سیستم در دوران حجم نیز می توان استفاده کرد.

منبع : jafarpoor.com

نظر خود را بگذارید


شش − = 5

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز