بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
سويا مانع افزايش سلول‌هاي چربي در بدن!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

سویا مانع افزایش سلول‌های چربی در بدن!

1117

سویا مانع افزایش سلول‌های چربی در بدن!

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که سویا می‌تواند مانع افزایش سلول‌های چربی در بدن شود. این در حالی است که بیشتر مردم با مشکل اضافه وزن روبرو هستند و علی‌رغم استفاده از قرص‌ها و تجهیزات لاغری، باز هم چاق اند. زنان و مردان جوان به دلیل داشتن مشغله فراوان در زندگی، تغذیه مناسب ندارند و به مقدار کافی ورزش نمی کنند. به همین دلیل با کاهش فعالیت‌ بدنی و افزایش سن، مشکل اضافه وزن در آن ها دیده می‌شود.

افزایش میزان چربی بدن، خطر ابتلا به بیماری‌هایی نظیر: سکته قلبی، درد مفاصل ، شکستگی استخوان، سرطان سینه و سایر سرطان‌ها را افزایش می‌دهد.

چگونه سویا باعث کاهش وزن می‌شود؟

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که پروتئین سویا باعث کاهش وزن می‌شود. سویا می‌تواند با استفاده از مکانیسم‌های مختلف باعث کاهش یا توقف رشد سلول‌های چربی در زنان و مردان شود. استفاده از محصولات طبیعی سویا بهترین روش پیشنهادی برای کاهش وزن است.

مصرف سویا در بین مردم ژاپن زیاداست. مطالعات نشان داده که ژاپنی‌ها لاغرترین مردم جهان بوده و از نظر طول عمر طولانی‌ترین عمر را دارند.

همان‌طور که در مقالات متعدد آمده است دانه سویا حاوی ترکیبات بیواکتیوی است که باعث کاهش و کوچک شدن سلول‌های چربی در بدن مردان و زنان می‌شود.

محصولات سویا دارای مقادیر قابل توجهی ایزوفلاوون است که باعث کاهش ذخیره چربی بدن می‌شود. به این معنی که کالری کمتری به شکل چربی در بدن ذخیره می‌شود. انسولین باعث ذخیره قند به‌صورت چربی در بدن شده و محصولات سویا موجب تعدیل میزان انسولین در بدن و به دنبال آن کاهش میزان چربی می‌شود.

سویا می‌تواند توده عضلانی  را افزایش دهد. ماهیچه‌ها و عضلات برای انجام کارهای روزانه و ورزش، انرژی مصرف می‌کنند. با افزایش توده عضلانی اگر ورزش هم نکنید، کالری بیشتری مصرف می‌شود. به عبارت دیگر با داشتن توده عضلانی بیشتر، به سمت کاهش وزن یا از دست دادن کالری پیش می‌روید.

سویا سرعت سوخت و ساز(متابولیسم) سلول‌های چربی را افزایش می‌‌دهد.

سویا باعث می‌شود که شما احساس سیری کنید، زیرا شاخص گلیسمی آن پایین است و تغییرات میزان انسولین را کاهش می‌‌دهد. سویا همچنین کلسترول و قند خون را کاهش می‌‌دهد.

به‌طور خلاصه، محصولات پروتئینی سویا(به‌خصوص آجیل سویا که حاوی کلیه ترکیبات دانه طبیعی سویاست) در صورتی که به اندازه مناسب مصرف شوند، بهترین رژیم غذایی هستند که انسان را سر حال و شاداب نگه می‌دارند.

منبع : فیتنس تیپس

نظر خود را بگذارید


نُه − 8 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز