سلتیک مقابل میلان

سلتیک مقابل میلان

سلتیک مقابل میلانبا مصاف سختی که آژاکس برابر بارسلونا خواهد داشت در صورتی که سلتیک موفق به شکست میلان بحران زده شود به رتبه ی دوم می رسد
سلتیک قهرمان اسکاتلند تلاش می کند تا سه شنبه شب در مصاف با میلان همچنان به رکورد خوب خانگی اش در لیگ قهرمانان ادامه دهد.
سلتیک که از ۲۳ بازی خانگی اخیرش در مرحله گروهی ۱۶ برد کسب کرده در حال حاضر در قعر گروه اچ حضور دارد اما در صورت پیروزی احتمالی برابر میلان و شکست آژاکس توسط بارسلونا،می توانند به رده ی دوم جدول صعود کنند.
پسران نیل لنون با موفق شدند در آستانه این بازی به لطف گل های درک بورایتر و کریس کومونوس در وقت های اضافه با حساب ۳-۱ در خانه برابر آبردین پیروز شوند تا رکورد ۱۶ بازی بدون شکست در لیگ اسکاتلند برای آنها حفظ شود،ضمن اینکه اختلاف امتیازهای آنها در صدر به عدد ۵ رسید.
سلتیک که در بازی اخیرش در لیگ قهرمانان ۱-۰ برابر آژاکس شکست خورد از پنج بازی اخیر خانگی اش در رقابت های این فصل چهار بار پیروز شده.
جورجیوس ساماراس و جیمز فورست در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان سه بار گلزنی کردند در حالی که کومونوس هافبک ۲ گل در این رقابت ها و شش بار در لیگ گلزنی کرده.
از بازیکنان مصدوم سلتیک برای این بازی حساس می توان به آدام متیوز و استیون مویوکولو اشاره کرد که نمی توانند تیم شان را همراهی کنند.
میلان موفق شد سلتیک را در دور رفت این دیدار در سن سیرو با حساب ۲-۰ شکست دهد.در آن بازی سولی مونتاری و امیلیو ایساگیره گلزنی کردند که البته ایساگیره به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.
در سوی دیگر میلان به مانند فصل گذشته شروع بسیار ضعیفی داشته و پسران ماکس آلگری پس از انجام ۱۳ بازی در سری آ در رده ی سیزدهم جدول به سر می برند.
شرایط زمانی برای میلان سخت تر می شود که آنها  نتوانسته اند از ۹ بازی اخیر خارج از خانه شان در مجموع رقابت ها طعم پیروزی را بچشند ( ۴ شکست و پنج تساوی ).
لیست بلند مصدومین میلان هم در این آمار و شروع ضعیف بی تاثیر نبوده،جایی که آنها در نبود استفان الشعراوی ضربه سختی خوردند و این مهاجم ایتالیایی از اول ماه سپتامبر به بعد نتوانسته هنوز برای تیمش بازی کند.
به دنبال آن،پاتزینی به د لیل مصدومیت از ماه می در دسترس نبوده و ماتیا دی شیلیو مدافع هم پس از اینکه به نظر می رسید مصدومیتش کاملا رفع شده تنها یک بار در ماه آگوست به میدان رفت اما سریعا باز هم در تمرینات مصدوم شد.
به این لیست مصدومین باید بازیکنانی چون مارکو آملیا دروازه بان و کریستین زاکاردو مدافع را اضافه کرد که همچنان با مشکل مصدومیت شان دست و پنجه نرم می کنند.
میلانی ها در چهار سفر اخیرشان به اسکاتلند موفق به کسب پیروزی نشده اند و در صورتی که نتایج به ضرر آنها شکل بگیرد این احتمال وجود دارد که به قعر جدول گروه سقوط کنند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.