بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
سلتیک صفر– میلان سه

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

سلتیک صفر– میلان سه

937

سلتیک صفر– میلان سهکاکا با گل دقیقه ۱۳ امیدها را به اردوی روسونری بازگرداند. دو گل دیگر مبلان را زاپاتا و بالوتلی زدند
میلان به هفت بازی بدون پیروزی پایان بخشید و برد مهمی مقابل سلتیک کسب کرد.
سلتیک از هواداران پرسروصدایش در گلاسکو بهره می‌برد اما روی ضربات ایستگاهی ضعیف کار کرد و در نهایت میلان بود که توانست آنها را ببرد.
پیروزی بهت‌برانگیز آژاکس ده‌نفره مقابل بارسلونا به این معناست که سلتیک دیگر به لیگ اروپا هم نخواهد رفت. میلان هم اگر مقابل آژاکس شکست نخورد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان می‌رسد.
در سلتیک جیمز فارست بازی می‌کرد که در همین روز از سوی پلیس به اتهامات تعرض دستگیر شده بود.
گل اول بازی را کاکا در دقیقه ۱۳ زد. روی کرنر والتر بیرسا از سمت راست بود که فریزر فارستر روی خط خود ماند و کاکا با سر گل‌زنی کرد.
میلان در ضدحملات خطرناک نشان می‌داد و سلتیک هم دست به حمله زده بود. آنها در دقیقه ۴۷ روی ضربه ویرگیل ون‌دایک، مدافع میانی‌شان می‌توانستند به گل برسند اما او از فاصله‌ای نزدیک توپ را در حالی به سمت کریستین آبیاتی زد که گل کردن آن راحت‌تر بود!
میلان در دقیقه ۴۹ گل دوم را زد. این بار هم بیرسا ضربه ایستگاهی فوق‌العاده‌ای زد که آنتونیو نوچرینو آن را برای کریستین زاپاتا فرستاد تا او گل دوم را بزند.
ماریو بالوتلی در دقیقه ۶۱ کار را تمام کرد. او با سرعت، قدرت و خونسردی از افه آمبروز گذشت و پاس ریکاردو مونتولیوو را به گل تبدیل کرد.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


5 − چهار =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز