سفر کریس رونالدو به مادیرا برای افتتاح موزه اش

سفر کریس رونالدو به مادیرا برای افتتاح موزه اش

سفر کریس رونالدو به مادیرا برای افتتاح موزه اشستاره پرتغالی رئال مادرید بعد از برگزاری بازی شنبه تیمش مقابل اوساسونا راهی پرتغال شد
کریستیانو رونالدو سحرگاه دیروز وارد زادگاهش مادیرا شد تا موزه اش دراین شهر را افتتاح کند. این موزه قطعا ارزش زیادی برای ستاره پرتغالی دارد و او هفته گذشته نیز برای بررسی روند پیشروی امور به پرتغال سفر کرده بود.
دیروز در مراسمی رسمی این موضوع افتتاح می شود و در آن می توان اشیا و وسایل رونالدو را از روزهای ابتدایی زندگی اش و زمانی که در محله سانتو آنتونیوی فونچال فوتبال بازی می کرد گرفته تا جوایز فردی او دید.
وسایلی متعلق به دوره حضور او در باشگاه های آندورینیا و ناسیونال مادیرا و اولین جام هایی که او با تیم ناسیونال کسب کرده نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.
بعد ازاین بخش وارد بخش دیگری می شویم که یادآور خاطرات دوران حضور رونالدو در اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد و درنهایت رئال مادرید و البته تیم ملی پرتغال هستند.
دراین موزه توپ طلایی که رونالدو در سال ۲۰۰۸ با پیراهن منچستریونایتد مال خود کرد نیز به معرض نمایش گذاشته می شود و رونالدو یادگاری هایی نیز از روزهای حضورش دراردوی تیم ملی پرتغال را نیز به نمایش خواهد گذاشت. ستاره پرتغالی دو کفش طلایش که درفصلهای ۸-۲۰۰۷ و ۱۱-۲۰۱۰ مال خود کرده بود را نیز دراین موزه قرار داده و جامهایی که با تیم های مختلف کسب کرده نیز برای بازدید علاقه مندان گذاشته شده است.
اشیایی خاطره انگیز از بازیهای او در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن رئال و منچستر، از لالیگا، جام حذفی و سوپرکاپ اسپانیا و…
جایزه دی استفانو که امسال از سوی روزنامه مارکا به عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لالیگا به کریس رونالدو اهدا شد نیز دراین موزه دیده می شود. او دو بار به عنوان بهترین بازیکن لیگ انگلیس نیز معرفی شد و جایزه براوو را نیز به عنوان بهترین بازیکن جوان اروپا کسب کرده که همه اینها به معرض بازدید همگان گذاشته می شود.
امیلیو بوتراگنیو، مدیر روابط عمومی باشگاه مادریدی به نمایندگی از این باشگاه از این موزه بازدید خواهد کرد.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.