تيم فوتبال گهر دورود

سرپرست گهر: دیدار با کره در ابهام است!

تیم فوتبال گهر دورودسرپرست تیم فوتبال گهر دورود می‎گوید معلوم نیست اعضای این تیم برای بازی با تیم کره جنوبی به کیش بروند! محمد نامداری در مورد شرایط این تیم گفت: پس از بازی با نفت آبادان بچه‎ها به خانه‎هایشان رفته و تمرین‎ها تعطیل شده است.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: به سبب پرداخت نشدن حق و حقوق، دیگر دل و دماغی برای اعضای تیم نمانده و برای چندمین بار در طول فصل تمرین‎ها تعطیل شده و طبق معمول فقط وعده و وعید برای رفع مشکل‎های مالی می‎شنویم.
نامداری درباره بازی دوستانه گهر با تیم المپیک کره‎جنوبی، اظهار کرد: قرار است آقای یاراحمدی معاون ورزشی باشگاه به بچه‎ها زنگ بزند تا رأس ساعت ۱۷امروز پنجشنبه  در فرودگاه مهرآباد حاضر شوند تا از آنجا به کیش برویم که شاید با شرایط موجود بچه‎ها قبول نکنند!
سرپرست گهر دورود با اشاره به اینکه تیم هیچ تمرینی نداشته، اضافه کرد: گهر تیم خوبی است که متأسفانه مشکل‎های مالی سبب شده این تیم آن‎گونه که شایسته است، نتیجه نگیرد و اگر دیدار با کره قطعی شود، چون تمرین درست و حسابی نداشته‎ایم کار سختی در پیش داریم.
نامداری در خاتمه گفت: قرار است که تا شنبه هفته آینده تکلیف مالکیت گهر مشخص شود. با اینکه امروز و فرداهای زیادی شنیده‎ایم اما همچنان امیدوار هستیم که مشکل مالی رفع شود.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.