"سرخیو آگوئرو" تا دو ماه خانه‌نشین شد

“سرخیو آگوئرو” تا دو ماه خانه‌نشین شد

"سرخیو آگوئرو" تا دو ماه خانه‌نشین شدمهاجم آرژانتینی منچسترسیتی که پیش از این گفته می‌شد تا یک ماه قادر به همراهی این تیم نیست برای بازگشت به میدان باید دو ماه صبر کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، “سرخیو آگوئرو” به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه ماهیچه ساق پا تا هشت هفته قادر به همراهی منچسترسیتی نیست و به همین دلیل به احتمال فراوان بازی رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا را از دست خواهد داد.
بر پایه گزارش دیلی میل، “مانوئل پلگرینی” پیش از این امیدوار بود که پس از گذشت یک ماه مهاجم کلیدی خود را در اختیار داشته باشد اما پزشکان باشگاه اعلام کردند این بازیکن تا ۱۸ فوریه باید از میادین دور بماند. از آنجایی که من سیتی یک هفته پس از این تاریخ با بارسلونا دیدار دارد شاید این بازیکن در شرایط مطلوب بدنی و آمادگی جسمانی برای بازی با این تیم نباشد و احتمالا از ترکیب بیرون بماند.
سرمربی سیتی در این خصوص اظهار داشت: من پزشک نیستم و بنابراین اظهار نظر در خصوص آن برایم کاملا دشوار است. پزشکان گفته بودند دست کم یک ماه تا دو ماه و باید ببینیم چه می‌شود.
“پابلو زابالتا” هم دیگر مصدوم جدید تیم فوتبال منچسترسیتی است. این مدافع آرژانتینی در بازی با لسترسیتی در چارچوب رقابتهای جام اتحادیه انگلستان که با برتری ۳ بر یک سیتی به پایان رسید، از ناحیه رباط پا دچار کشیدگی شد. “میکا ریچاردز” هم به همین دلیل خانه نشین شده است.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.