بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
سایت آمریکایی: ایران در جام جهانی با سه باخت به خانه برمی‌گردد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

سایت آمریکایی: ایران در جام جهانی با سه باخت به خانه برمی‌گردد

300

 ,klسایت sbnation در پیش‌بینی خود از گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ اعلام کرد، ایران بدون کسب امتیاز به عنوان تیم آخر این گروه در انتهای جدول قرار خواهد گرفت.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیستمین دوره جام جهانی تابستانی سال آینده در برزیل برگزار می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران که به عنوان سرگروه توانست مجوز حضور در جام جهانی را به دست آورد باید با آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین در گروه F جام جهانی رقابت کند.
پایگاه خبری sbnation در پیش‌بینی خود از گروه F جام جهانی ۲۰۱۴ اعلام کرد: ایران بدون امتیاز از جام جهانی خداحافظی خواهد کرد و آرژانتین با قاطعیت به همراه بوسنی از این گروه به مرحله بعد راه خواهند یافت.


Sbnation نوشت: ایرانی‌ها تیمی بسیار منضبط و فیزیکی هستند. آن‌ها شاید پس از مشخص شدن حریفان‌شان در جام جهانی فکر کنند که می‌توانند با کسب ۴ امتیاز به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کنند اما بعید به نظر می‌رسد تیم ایران بتواند به موفقیتی در جام جهانی دست پیدا کند.
ایران در مقایسه با دو تیم نیجریه و بوسنی، بازیکنان باکیفیت کمتری در ترکیب خود دارد و به نظر می‌رسد آن‌ها بدون امتیاز و با سه شکست به عنوان تیم چهارم این گروه خیلی زود به خانه برگردند.
این سایت همچنین پیش‌بینی کرد، لیونل مسی در کنار فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو ستارگان جام جهانی باشند و همچنین از احمد موسی هافبک تیم ملی نیجریه و ادین ژکو مهاجم تیم ملی بوسنی به عنوان دو بازیکن برتر تیم‌های نیجریه و بوسنی یاد کرد.
تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۴ باید ۲۶ خرداد با نیجریه رقابت کند.

منبع:ایسنا

نظر خود را بگذارید


7 − = پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز