ساندرلند مقابل چلسی: پسران مورینیو به دنبال نهمین برد متوالی

ساندرلند مقابل چلسی: پسران مورینیو به دنبال نهمین برد متوالی

ساندرلند مقابل چلسی: پسران مورینیو به دنبال نهمین برد متوالیورزشگاه لایت،به نوعی زمین شکار خوبی برای پسران ژوزه مورینیو محسوب می شود جایی که آنها هفت بار متوالی پیروز شدند و امیدرواند چهارشنبه شب هم این روند ادامه دار باشد
چلسی هر هشت مصاف اخیرش در این ورزشگاه را با برد پشت سر گذاشته و یکشنبه عصر در مصاف با چلسی جایی برای احساسات مرد محبوب سابق استمفوردبریج یعنی گاس پویت نیست چرا که تیمش با خطر سقوط دست و پنجه نرم می کند
این باشگاه شمال لندنی با برد ۳-۱ یکشنبه عصر برابر ساوتهمپتون به رده ی دوم جدول رده بندی لیگ صعود کردند.
در آن بازی خاوی رودریگس ابتدا ساوتهمپتون را در دقیقه ۱۳ در استمفوردبریج جلو انداخت اما چلسی در نیمه دوم بازی به لطف گل های گری کیهیل،جان تری و دمبا با به بازی بازگشت و اختلاف امتیازهایش با آرسنال صدرنشین را در همان عدد ۴ حفظ کرد.
گل کیهیل در آن بازی نخستین گلش در سال ۲۰۱۳ بود در حالی که جان تری کاپیتان در چهارصدمین بازی اش در لیگ دومین گل فصلش را زد.
پسران مورینیو در سه بازی آینده با سه تیم از پنجم تیم قعرنشین لیگ بازی خواهد کرد اما مورینیو سرمربی چلسی همانطور که در صحبت های پیش از بازی گفت بر این باورست که تیمش بازی های سختی در پیش دارد.
اسکار هافبک برزیلی چلسی در نیمه نخست بازی برابر ساوتهمپتون مصدوم شد بنابراین حضور او برای بازی چهارشنبه عصر به بررسی بیشتری نیاز دارد که آیا به بازی می رسد یا نه.
داوید لوئیس مدافع ظاهرا هنوز آماده بازگشت نیست در حالی سامی اتوئو با مصدومیتی که دارد احتمالا این بازی را هم از دست می دهد و مارکو فن خینکل تنها بازیکن مصدوم بلند مدت آبی پوشان لندن محسوب می شود.
در سوی دیگر ساندرلند شنبه عصر با تساوی بدون گل برابر استون ویلا تنها برای دومین بار در بازی های خارج از خانه موفق به کسب امتیاز شد.
در مجموع پویت یکی از چهره های سرشناس محبوب چلسی از زمانی که در ماه اکتبر جایگزین پائولو دی کانیو شده تقریبا موفق شده آرامش و امید را به ساندرلند بازگرداند.آنها از زمان حضور پویت هر سه بازی اخیر خانگی شان را بردند و این مرد اوروگوئه ای مطمئن است که تیمش می تواند برابر باشگاه سابقش این روند را همچنان ادامه دهد.
جان اوشی کاپیتان و کایئران وستوود دروازه بان با مصدومیتی که دارند حضورشان برای این بازی مشخص نیست در حالی که کارلوس کالر قطعا به این بازی نمی رسد.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.