داماش

ساختمان مرکزی داماش به مزایده گذاشته شد

داماشمزایده اعلام شده در پی حکم دادگاه شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی علیه مه آفرید امیرخسروی، مبنی بر حراج اول وی برای پرداخت دیون محکوم شده در دادگاه در روز دوشنبه ۳۰دی ماه از ساعت ۱۴تا ۱۶ در میدان آرژانتین، خیابان احمد قیصر، کوچه یکم، پلاک هفت برگزار می‌شود. متقاضیان می توانند پنج روز قبل از شروع مزایده به بازدید از ملک اقدام کنند.
به گزارش تسنیم، این نخستین مرحله از حراج اموال مه آفرید امیر خسروی نیست و پیش از آن در چند مرحله آگهی‌های مزایده مربوط به این گروه درج شده بود که در یکی از آنها دو باشگاه لیگ برتری داماش و استقلال صنعتی خوزستان و همچنین باشگاه دسته اولی گهر درود هم به حراج گذاشته شده بودند.
حالا باید دید باتوجه به مشکلات فراینده مالی برای تیم داماش گیلان که این روزها نقل محافل خبری است، مسئولان این تیم با این مشکلات تازه چه خواهند کرد، چرا که ساختمان مورد اشاره در این مزایده، علاوه بر دفتر مرکزی و اداری و سالن بدنسازی این باشگاه، محل خوابگاه و اسکان بسیاری از بازیکنان این تیم نیز هست، که اگر این مزایده موجب به دستور تخلیه اعضای این باشگاه از ساختمان مذکور شود، یک مشکل تازه و بزرگ به سایر مشکلات این تیم اضافه می‌شود.
رقم پایه ارزیابی شده این ساختمان دوازه واحدی برای حراج ۱۷ میلیارد و ۵۵۶ میلیون ریال اعلام شده است.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.