سابه یا

سابه یا:از گروهمان راضی هستیم

سابه یا  آلخاندرو سابه یا سرمربی تیم ملی آرژآنتین در صحبت هایی اعلام کرد که از گروه تیمش رضایت دارد.
او معتقد است که تیمش به قرعه نسبتا خوبی خورده و حریفان نسبتا در دستری پیش روی تیمش است.
او در صحبت هایی به تی وای سی اسپورت گفت:« در کل قرعه مثبت است. ما در گروه مرگ نیفتادیم. ما در یکی ازقرعه هایی که کم و بیش از آن راضی هستیم افتادیم.»
او ادامه داد:« به خاطر جایگاه تیم و گروهی که در آن هستیم راضی ایم. ما عصرها بازی می کنیم و این برتری را داریم که درشهرهای جنوبی برزیل بازی می کنیم که هوا زیاد گرم نیست. گروه اف هم گروه خوبی برای ماست.هرچند که من گروه اچ را ترجیح می دادم. این را به خاطر فاصله ها و دمای هوا می گویم.این تقریبا همان قرعه ای بود که از آن راضی هستیم. باید شروع به مطالعه در مورد حریفانمان بکنم چون آنها را نمی شناسم. من بوسنی را می شناسم چون اخیرا با آنها بازی کرده ایم ولی ازایران و نیجریه شناختی ندارم.اطلاع کمی در مورد ایران دارم و در مورد نیجریه می دانم که آنها از جمله تیم های خوب آفریقا هستند. شناختی که از آنها داریم به این خاطر است که درچندین جام جهانی با آنها بازی کرده ایم. آنها ازنظر فیزیکی سرسخت هستند.»
او در مورد ۲۳ بازیکنی که برای حضور در جام جهانی به اردوی  تیمش دعوت خواهد کرد گفت:« در ماه مارس مقابل رومانی بازی خواهیم کرد و تا آن موقع بخش عمده ای از لیست مشخص خواهد شد. فوتبال فوتبال است. ممکن است برخی ها مصدوم شوند و…»
درصورت صعود آرژانتین به دور بعد این تیم با تیمی از گروه ایی که متشکل از سوئیس، اکوادور،فرانسه و هندوراس است روبرو خواهد شد. سابه یا دراین باره ادامه داد:« در بخش سختی از جدول ها هستیم؟ نه. ترس معروف از دو تیم اروپایی تاریخی است. باید ببینیم که به کدام تیم می خوریم و بازیهایمان در کدام شهر برگزار می شود و درگرما و رطوبت بازی خواهیم کرد یا نه؟ این بیشتر روی اروپایی ها تاثیرگذار است ولی نمی دانم.»
او درمورد شرایط مسی هم گفت:« مسی هم تاثیر زیادی روی تیم های حریف خواهد داشت.او در حال بهبود است. به نظرم انگیزه های زیادی دارد ولی فوتبال دیدنی های زیادی دارد. امیدواریم که مشکلی برایمان پیش نیاید و بازیکنان خوب و آماده به جام جهانی برسند.»

منبع : گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.