مديرعامل باشگاه تراکتورسازي

زینی‌زاده: استعفای جلالی فعلا رسانه‌ای است

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازیمدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: جلالی در برنامه ۹۰ کل باشگاه را زیر سوال برد و هیات مدیره هم پاسخش را در رسانه داد.
حمید زینی زاده در گفت و گو با اوج، درباره اینکه مجید جلالی گفته است پس از بازی با فجر تحت هر شرایطی استعفا خواهد داد عنوان کرد:من اظهارات ایشان را مطالعه کردم ولی تا به این لحظه،جلالی هیچ صحبتی با من در این باره نداشته است.در واقع بحثی به صورت شفاهی و مکتوب در این باره با ما انجام نشده و این استعفا فعلا رسانه ای است.
وی درباره اینکه سرمربی تراکتورسازی از اظهارات محمد جواد دلفکار،عضو هیات مدیره تراکتورسازی دلخور است گفت:ما باید عادت کنیم حرفها و تذاکراتمان را بیان کنیم.خود کادر فنی بارها و بارها به بازیکنان که زیر مجموعه اش هستند تذکر می دهد و هیات مدیره هم وظیفه دارد مسائلی که می داند را بیان کند.
مدیرعامل تراکتورسازی تاکید کرد:این اتفاقات جزوی از کار است و اینطور نیست که پس از هر صحبتی قطع همکاری صورت بگیرد.جلالی در برنامه ۹۰ کل باشگاه را زیر سوال برد و هیات مدیره هم پاسخش را در رسانه داد.اگر ایشان به این کار دست نمی زدند،قاعدتا هیات مدیره هم پاسخی در این خصوص نمی داد.
زینی زاده درباره اینکه چرا دلفکار،عضو هیات مدیره تراکتورسازی در مصاحبه ای شرط عجیبی قائل شده و گفته است کادر فنی باید پس از اولین شکست،استعفا بدهد گت:من این ایراد را وارد می دانم.خیلی ایرادات به من وجود دارد و کسی معصوم نیست.من دیروز با دلفکار تماس گرفتم و به او این مساله را گفتم.البته دلفکار گفت اینطوری بحث را مطرح نکرده بود.
وی درباره انتقاد مجید جلالی از عدم حضور کرار جاسم و پیمنتائو در تمرینات اظهار داشت:طبق آخرین صحبتی که داشته ایم کرار و بازیکن برزیلی شنبه قطعا به تبریز می آیند.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.