بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
زيني‌زاده: استعفاي جلالي فعلا رسانه‌اي است

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

زینی‌زاده: استعفای جلالی فعلا رسانه‌ای است

116

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازیمدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: جلالی در برنامه ۹۰ کل باشگاه را زیر سوال برد و هیات مدیره هم پاسخش را در رسانه داد.
حمید زینی زاده در گفت و گو با اوج، درباره اینکه مجید جلالی گفته است پس از بازی با فجر تحت هر شرایطی استعفا خواهد داد عنوان کرد:من اظهارات ایشان را مطالعه کردم ولی تا به این لحظه،جلالی هیچ صحبتی با من در این باره نداشته است.در واقع بحثی به صورت شفاهی و مکتوب در این باره با ما انجام نشده و این استعفا فعلا رسانه ای است.
وی درباره اینکه سرمربی تراکتورسازی از اظهارات محمد جواد دلفکار،عضو هیات مدیره تراکتورسازی دلخور است گفت:ما باید عادت کنیم حرفها و تذاکراتمان را بیان کنیم.خود کادر فنی بارها و بارها به بازیکنان که زیر مجموعه اش هستند تذکر می دهد و هیات مدیره هم وظیفه دارد مسائلی که می داند را بیان کند.
مدیرعامل تراکتورسازی تاکید کرد:این اتفاقات جزوی از کار است و اینطور نیست که پس از هر صحبتی قطع همکاری صورت بگیرد.جلالی در برنامه ۹۰ کل باشگاه را زیر سوال برد و هیات مدیره هم پاسخش را در رسانه داد.اگر ایشان به این کار دست نمی زدند،قاعدتا هیات مدیره هم پاسخی در این خصوص نمی داد.
زینی زاده درباره اینکه چرا دلفکار،عضو هیات مدیره تراکتورسازی در مصاحبه ای شرط عجیبی قائل شده و گفته است کادر فنی باید پس از اولین شکست،استعفا بدهد گت:من این ایراد را وارد می دانم.خیلی ایرادات به من وجود دارد و کسی معصوم نیست.من دیروز با دلفکار تماس گرفتم و به او این مساله را گفتم.البته دلفکار گفت اینطوری بحث را مطرح نکرده بود.
وی درباره انتقاد مجید جلالی از عدم حضور کرار جاسم و پیمنتائو در تمرینات اظهار داشت:طبق آخرین صحبتی که داشته ایم کرار و بازیکن برزیلی شنبه قطعا به تبریز می آیند.

نظر خود را بگذارید


نُه + 1 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز