بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
زور ونگر، باز هم به مورینیو نرسید

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

زور ونگر، باز هم به مورینیو نرسید

180

تساوی چلسی - آرسنال تساوی دو تیم به سود لیورپول شد. آرسنال دوم است و چلسی چهارم.
لیورپول صدرنشین لیگ برتر در کریسمس خواهد بود. آرسنال و چلسی در باران شدید لندن در ورزشگاه امارات به تساوی بدون گل رسیدند.
مردان ژوزه مورینیو در نیمه اول دو موقعیت عالی را از دست دادند. در نیمه دوم هر دو تیم فرصت‌های بسیار خوبی داشتند که اولیویه ژیرو دو موقعیت را از دست داد.
به این ترتیب ژوزه مورینیو ۱۰ بازی است که مقابل آرسن ونگر نباخته است.
دیدار دو تیم در نیمه اول موقعیت‌ چندانی نداشت. چلسی اما به‌تدریج بهتر از آرسنال شد و در دقیقه ۳۰ شوت زیبای فرانک لمپارد به تیر افقی برخورد کرد.
در اواخر نیمه اول جان اوبی میکل با وجود خطای خشن روی میکل آرتتا از سوی مایک دین جریمه شخصی نشد، و سپس به نظر می‌رسید که ویلیان روی تئو ولکات خطای پنالتی مرتکب شده که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.
رامیرس در دقیقه ۶۳ با وجود خطای خشن روی آرتتا یک کارت زرد گرفت. در ادامه مسعود اوزیل و برانیسلاو ایوانوویچ با هم درگیر شدند.
در اواخر مسابقه ژیرو دو فرصت خوب به دست آورد که آنها را از دست داد. در اواخر دیدار هم ضربه سر باکاری سانیا را سسار آسپیلیکوئتا از روی خط برگرداند. البته این موقعیت چندان جدی نبود.
آرسنال با تفاضل گل کمتر در رده دوم قرار گرفت و چلسی هم با تفاضل بهتر از اورتون در رده چهارم است.

نظر خود را بگذارید


پنج × 7 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز