زسکا مسکو مقابل بایرن مونیخ

زسکا مسکو مقابل بایرن مونیخ

زسکا مسکو مقابل بایرن مونیخدر صورتی که بایرن بتوانند در بازی امشب برابر زسکا مسکو پیروز شوند به رکورد ۱۰ برد متوالی در این رقابت ها می رسند در حالی که آنها ریبری و شواینشتایگر را در اختیار ندارند
بایرن مونیخ می تواند  امشب به رکورد ۱۰ برد متوالی در لیگ قهرمانان اروپا برسد اگر موفق شوند زسکا مسکو را در روسیه شکست دهند.
بایرن مدافع عنوان قهرمانی موفق شد با برد ۱-۰ این ماه برابر ویکتوریا پلزن  در حال حاضر با کسب ۹ برد متوالی در لیگ قهرمانان با بارسلونا برابری کند.
صعود باوارایی ها به مرحله بعد لیگ قهرمانان پیش از این بازی پس از چهار پیروزی متوالی قطعی شده اما اگر منچستر سیتی موفق شود برابر ویکتوریا پلزن نتیجه بگیرد احتمال اینکه بایرن از صدر پایین کشیده شود وجود دارد.
آنها با دریافت یک گل در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان از حیث عملکرد خط دفاعی بهترین هستند در حالی که با برد ارزشمند ۳-۰ برابر دورتموند آن هم در سیگنال ایدونا پارک ثابت کردند در بهترین شکل ممکن خود به سر می برند.
ماریو گوتزه بازیکن سابق بوروسیا دورتموند در آن بازی گل نخست را برای بایرن مونیخ زد پیش از اینکه آرین روبن و توماس مولر به تعداد گل های تیم شان اضافه کنند.بایرن با این نتیجه تعداد اختلاف امتیازهایش در صدر با به عدد ۴ افزایش داد.
آن برد هفتمین پیروزی متوالی بایرن بود و در حال حاض آنها ۲۵ بازی است که در بازی های خارج از خانه ی بوندس لیگا هنوز طعم شکست را تجربه نکرده اند.رکوردی که طی سال های ۱۹۸۵ و ۱۹۸۷ در دستان خود بایرن بوده.
رکورد شکنی های بایرن ظاهرا پایانی ندارد چرا که آنها در  حال حاضر ۳۸ بازی است که در بوندس لیگا نباخته اند و از این حیث هم در تاریخ بوندس لیگا رکوردار هستند.
برای بایرن ریبری نمی تواند به دلیل مصدومیتی که در جریان شنبه شب برابر دورتموند گریبانگیرش شد به میدان برود در حالی که بازیکنان دیگری از جمله باستین شواینشتایگر،ژردان شکیری و کلودیو پیزارو نیز مصدوم و در دسترس نیستند.
خبر بهتر برای بایرن قطعا بازگشت تیاگو آلکانتارا از بند مصدومیت بوده،بازیکنی که در پایان فصل گذشته بارسلونا را به مقصد بایرن ترک کرد اخیرا با مصدومیتش از ناحیه قوزک پا دست و پنجه نرم می کرد اما در بازی برابر دورتموند به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و به نظر نمی رسد برای بازی چهارشنبه شب مشکلی داشته باشد.
در عین حال زسکا در آستانه این دیدار با برد ۱-۰ شنبه شب برابر اسپارتاک مسکو به روند پیروزی ها بازگشت،تیمی که در رده ی چهارم جدول رده بندی لیگ روسیه حضور دارد.
سیدو دومبیا مهاجم در آن دیدار تنها گل بازی را برای زسکا زد که هفتمین گل او در پنج بازی اخیرش برای زسکا بود.
این قهرمان روسیه ای در حال حاضر در لیگ قهرمان  با گرفتن تنها سه امتیاز از ۴ بازی در رده ی سوم است و آنها در این رقابت ها ۱۲ بار گل خورده اند که از این حیث در کنار ویکتوریا پلزن جزء بدترین خط دفاعی ها محسوب می شوند
ماریو فرناندس با سپری کردن مصدومیت بلند مدتش شنبه شب برای زسکا به میادین بازگشت اما آلن زاگواو و الکساندرز کائونا قطعا به این بازی نمی رسند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.