بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رژیم غذایی و فعالیت‌های بدنی پایه اصلی درمان چاقی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۸ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رژیم غذایی و فعالیت‌های بدنی پایه اصلی درمان چاقی

1285

رژیم غذایی و فعالیت‌های بدنی پایه اصلی درمان چاقی

دبیر سمینار چاقی و درمان آن گفت: داروهای درمان چاقی در تغییر وزن موثر است، اما رژیم غذایی صحیح و فعالیت‌های بدنی پایه اصلی درمان چاقی است.
دکتر عبدالرضا نوروزی امروز در سمینار چاقی و درمان آن که در سالن همایش‌های صبا برگزار شد، عنوان کرد: در حال حاضر نیاز به درمان‌های کمک کننده برای چاقی داریم و با توجه به شیوع چاقی بدون دارو نمی‌توان افراد را درمان کرد.

وی ادامه داد: بیماران مبتلا به چاقی باید مرتب داروهای خود را مصرف کنند زیرا عدم استفاده صحیح و به موقع داروها عوارض جدی را برای بیماران خواهد داشت.

مصرف داروها تا ۳۰ درصد در کاهش وزن تاثیر گذارند

نوروزی با اشاره به اینکه مصرف دارو به تنهایی معجزه نمی‌کند، تاکید کرد: مصرف داروها تا ۳۰ درصد تاثیر گذارند و افراد مبتلا به چاقی در کنارمصرف داروها باید رژیم غذایی مناسب را رعایت کنند.

استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص اینکه رژیم غذایی و تغییر در روش فعالیت‌های بدنی به درمان چاقی افراد کمک میکند اظهار کرد: بیماران با مشورت وصلاحدید پزشک میتوانند از دارو هایی که بعث کاهش دریافت مواد غذایی و هضم و جذب کمتر غذا می‌شوند و بر روی ذخایر چربی اثر می‌گذارند استفاده کنند.

نوروزی با اشاره به داروهای غیر مجاز چاقی در بازار گفت: متاسفانه این داروها با قیمت ارزان، تبلیغات وسیع، اثر سریع در کاهش وزن، نام‌های جذاب این داروها ،عدم تثبیت وزن، و با نام داروهای گیاهی و به عنوان مکمل غذایی وارد کشور می‌شوند.

منبع : ایسنا

نظر خود را بگذارید


1 × = هشت

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز