رژیم در همه حال (برانچ وارن )

رژیم در همه حال (برانچ وارن )

 رژیم در همه حال (برانچ وارن )

بارها گفته ام که از غذاهای غیر رژیمی خوشم نمی آید، اما خیلی ها باورشان نمی شود. اگر غذاهای نامرغوب بخورم حس بدی پیدا می کنم. اگر بخواهم خارج از منوی رژیم ،غذا بخورم در دوران حجم هر از گاهی این کار را انجام می دهم ، اما برای مدت طولانی تغذیه ام را سالم ودرست نگه می دارم و به این رویه عادت دارم. زمانی که از ناحیه ران چپ دچار پارگی تاندون شوم، متابولیسم بدنم خیلی بالا بود، چرا که در رژیم بودم و هر ۲ ساعت گرسنه می شدم.

تنها وعده هایی که در مدت آسیب دیدگی و درمان آن از دست دادم یکی در پرواز از آتلانتا به طرف دالاس بود و دیگری شب قبل از عمل جراحی که اجازه نداشتم چیزی بخورم.

بعد از آرنولد کلاسیک برای اولین بار یک پیتزا سفارش دادم ، چرا که بیشتر از ۱۲ ساعت بود که غذا نخورده بودم. وقتی که از بیمارستان به خانه منتقل شدم به رژیم غذایی عادی خود بازگشتم. هرگز نمی خواهم که وعده غذایی از دست بدهم، اما وقتی که مدت زیادی در رژیم باشم روی آن تاکید ویژه تری دارم.

بدن در فاز روزه داشتن وارد فاز کاتابولیک می شود. دلیل اصلی برای عدم مصرف هله هوله این است که به خاطر غذاهای نمکی دچار احتباس آب و تورم می شود و حس ناراحتی خواهد داشت.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.