بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رژيم های غذایی نا مناسب

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رژیم های غذایی نا مناسب

940

رژیم های غذایی نا مناسب
گاهی رژیم گرفتن برای سلامت ماندن ما مناسب نیست و حتی سلامتی ما را به خطر می‌اندازد. رژیم گرفتن بد و نامناسب مانند مصرف داروی خودسرانه است. بنابراین باید به یاد داشته باشیم که کاهش وزن باید طبق اصول  باشد. هیچ کاهش وزنی بدون انجام فعالیت بدنی میسر نخواهد بود.

۱- هر چه کالری کمتری در روز دریافت کنیم، تامین نیازهای روزمره ما از نظر ویتامین و پروتئین سخت انجام می‌شود.

۲- رژیم گرفتن سبب می‌شود که بدن تصور کند که دچار کمبود مواد غذایی است و شروع به ذخیره چربی می‌کند در حالی که بهترین راه ذخیره انرژی است.

۳- رژیم گرفتن شدید سبب از دست رفتن توده عضلانی می‌شود و اگر شما آدم بدشانسی باشید این از دست رفتن توده عضلانی ممکن است با آثار بسیار بد از قلب شما همراه باشد.

۴- رژیم گرفتن باعث تغییرات شیمیایی نامطلوب در بدن شما شده و یکی از دلایل بوی بد دهانی است.

۵-یکی از عوارض رژیم گرفتن خوردن غذاهایی است که برای سلامت شما مفید نیست. رژیم گرفتن شما را دچار وسواس غذایی می‌کند.

۶- رژیمی که در آن استفاده از غذاهای راحت و سریع توصیه شده باشد باعث روی آوردن بیشتر فرد به غذاهای ناسالم و شیرین و کیک می‌شود.
رژیم های غذایی نا مناسب
۷- رژیم غذایی میزان متابولیسم پایه را کاهش می‌دهد که این به معنی این است که شما می‌توانید با غذای کمتر زندگی کنید بنابراین وقتی به رژیم غذایی طبیعی خود بازمی‌گردید که تقریبا دیر شده است و سریع‌تر از قبل وزن‌گیری می‌کنید.

۸- رژیم گرفتن بد به شما نمی‌گوید که سالم غذا بخورید، سالم غذا خوردن به معنی گرسنگی نیست.

۹- رژیم گرفتن اغلب سبب یبوست می‌شود و این موجب افزایش غلظت سم‌ها و مواد کار سینوژن در بدن و روده‌ها می‌شود. میوه‌ها و سبزیجات عملکرد مثبتی روی نرم کردن و عبور راحت‌ غذا از سیستم گوارش دارند.

۱۰- کاهش وزن به معنی کاهش بافت‌های بدن و هضم آنها به جای غذا است. متاسفانه رژیم گرفتن به شما نمی‌گوید چه بخشی از بدن‌مان لازم است هضم شود یا چه بخشی باید ذخیره باشد.

۱۱- رژیم گرفتن گاهی از عمر طبیعی شما کم می‌کند و حتی ممکن است زندگی شما را به خطر بیندازد

۱۲-اعتماد به نفس ضعیف و شرمندگی از اندام نامناسب موجب روی آمدن به رژیم غذایی نامناسب می‌شود.

منبع : فیتنس تیپس

نظر خود را بگذارید


9 − = یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز