بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رويانيان: انتظار توهين از فتح‌الله‌زاده نداشتم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۳ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رویانیان: انتظار توهین از فتح‌الله‌زاده نداشتم

170

رویانیان,فتح‌الله‌زاده,مدیرعامل باشگاه پرسپولیسمدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از آشتی با فتح‌الله‌زاده گفت: هر وقت کفگیر رویانیان به ته دیگ بخورد تازه می‌شود فتح‌الله‌زاده.
محمد رویانیان پس از آشتی با فتح‌الله زاده گفت: من با هیچکس دعوایی نداشتم و هیچ چیز را من شروع نکردم اما آقای فتح‌الله زاده خودش دعوایی را شروع، ادامه داد و سپس به پایان رساند.
به نقل از فارس، وی افزود: اگر اتفاقی بین من و فتح‌الله زاده پیش آمد همه چیز یک‌طرفه بود و اصلاً ما با کسی دعوایی نداشتیم، این یک برخورد یک‌طرفه بود که متاسفانه فتح‌الله زاده آن را شروع کرد، ما نمی‌گوییم با هواداران‌تان صحبت نکنید، فقط می‌گوییم چرا درباره ما با هواداران‌تان حرف می‌زنید.
رویانیان ادامه داد: البته متاسفانه فتح‌الله زاده توهین‌هایی به من داشت که به نظرم اصلاً خوب نبود. متاسفانه فتح‌الله زاده چند کلمه توهین آمیز در حرف‌هایش آورده بود که واقعاً من از این بابت بسیار ناراحت شدم، ما باید الگوی جوانان فوتبال باشیم و باید بیشتر در حرف‌هایمان دقت کنیم تا خدای ناکرده برخی مسائل پیش نیاید.
رویانیان خاطرنشان کرد: البته فتح‌الله زاده درباره موارد مالی هم دوباره حرف‌هایی زده بود اما من این حرف‌ را می‌زنم، رویانیان هر وقت کفگیرش به ته دیگ بخورد تازه می‌شود فتح‌الله زده (به شوخی و خنده) پس لازم نیست کسی نگران باشد ولی بلد نیستم ۱۵ سال در یک تیم بمانم و باز هم می‌گویم هیچ جنگی و دعوایی با فتح‌الله زاده نداشتم چون ما با هم برادر هستیم اما فتح‌الله زاده همه چیز را شروع کرد و هروقت خواست همه چیز را درست کند، خراب‌تر کرد. من و فتح‌الله زاده با هم در یک خانواده برادر هستیم و یکی پرسپولیسی و یکی استقلالی است، به نظر شما باید با هم دعوا کنیم؟ این کار اصلاً خوب نیست، البته آقای مشایخی قدم‌شان خیر بود و حتی از من خواست و حتی به من تکلیف کرد که موضوع فتح‌الله زاده را تمام کنیم و من هم این کار را کردم.
وی در پاسخ به سؤالی که آیا شما به دنبال این هستید تا مشایخی از طرف شما برای دیدار با مسی برود، گفت: نه اینطور نیست، حرکت خوب درباره مسی توسط استقلالی‌ها انجام شده و جا دارد از فتح‌الله زاده تشکر کنم به خاطر اینکه این کار خوب را انجام داد، اما من گفتم این کار تنهایی انجام نمی‌شود و باید استقلال و پرسپولیس و فدراسیون با هم کمک کنند تا ان‌شاءالله این مشکل برطرف شود، من معتقدم شأن مشایخی بالاتر از مسی است و این کار را هم استقلالی‌ها انجام دادند نه پرسپولیس، من این را قبول دارم.

نظر خود را بگذارید


+ چهار = 8

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز