بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رويانيان:باگلوله‌هم‌نمي‌توانند‌بازيکن‌مارابگيرند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
شنبه ۵ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رویانیان:باگلوله‌هم‌نمی‌توانند‌بازیکن‌مارابگیرند

101

رویانیانمحمد رویانیان ابتدا در خصوص شایعه کنسل شدن جشن ۵۰ سالگی پرسپولیس گفت: به هیچ عنوان این خبر صحت ندارد. ما روز شنبه از تمام بزرگان پرسپولیس از جمله محمد دادکان، امیر عابدینی، حبیب کاشانی، اکبر غمخوار و خیلی دیگر از مدیران موافق و مخالف خود دعوت کرده‌ایم تا بیایند به جشنی که برای رویانیان نیست بلکه متعلق به خودشان است.
به گزارش فارس،وی افزود: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که با یک فوت کوه عظیم دماوند را هم جابه‌جا می کند حالا می‌خواهد جشن بزرگش کنسل شود. البته من همین‌جا می‌گویم در این جشن من اصلا دخالتی ندارم.
رویانیان تاکید کرد: جا دارد از بهروز منتقمی و اسماعیلی، قائم‌مقام و مسئول فرهنگی باشگاه تشکر کنم که با گرفتن اسپانسر این جشن بزرگ را که شاید دیگر تکرار نشود را در حال برنامه‌ریزی اجرایی شدنش هستند تا انشاءالله در یک روز باشکوه این کار فرهنگی ما در عید مذهبی مسلمانان برگزار شود. مطمئن باشید این جشن لغو نمی‌شود و سر جایش خواهد بود. هر کس که آمد قدمش روی چشم پرسپولیس.
وی در مورد کمک وزارت ورزش به قرمزپوشان نیز، گفت: نه یک ریال به ما داده‌اند و نه یک زنگ زدند که مشکل‌مان چیست! ما هم فعلا به عشق دایی و بازیکنان پشت پرده کار خود را انجام می‌دهیم تا ببینیم خدا چه می‌خواهد و آیا اصلا می‌خواهند مشکل ما را حل کنند یا خیر اما باز هم از همین جا درود به شرف بازیکنانم می‌فرستم.
رویانیان درباره رایزنی با بابک زنجانی برای گرفتن کمک نیز، گفت: من ابتدا باید این را بگویم راه‌آهن با توجه به مربی بزرگ و مدیران خوبی که دارد مطمئن باشید ضربه نمی‌خورد و در لیگ برتر با ابراهیم زاده می‌ماند. من از این موضوعی که برای باشگاه راه‌آهن اتفاق افتاده ناراحتم و امیدوارم این تیم خوب ریشه‌ای به هدفش و ماندن در لیگ برتر با تلاش و کوشش برسد.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد تیم‌های خارجی به برخی بازیکنان قرمزپوش نیز، گفت: با قدرت می‌گویم اگر در پرسپولیس ماندم هیچ تیمی نمی‌تواند با گلوله، تانک، لشکرکشی و خمپاره بازیکنان ما را بگیرد. با دندان همه آنها را نگه می‌دارم مگر اینکه توافق برسیم و جوانان‌مان را راهی اروپا کنیم.
وی افزود: در داخل ایران باشگاهی بزرگ‌تر از پرسپولیس نیست و اگر ماندم هواداران این را بدانند که به هیچ عنوان اجازه نخواهم داد که بازیکنانم از این تیم جدا شوند. مخصوصا جوانانی که مشتری‌های جدی دارند. تا موقعی که هستم هیچ کس نمی‌تواند آنها را از ما جدا کند. به دلیل برخی‌ها به دل خود صابون نزنند.

نظر خود را بگذارید


− دو = 7

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز