بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رونالدو: گل مهمی بود؛ می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رونالدو: گل مهمی بود؛ می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم

815

رونالدو: گل مهمی بود؛ می توانستیم گلهای بیشتری بزنیمکریستیانو رونالدو ستاره باتجربه و کاپیتان تیم ملی پرتغال دیشب و در جریان دوئل تیمش مقابل سوئد در دور رفت پلی آف جام جهانی ۲۰۱۴ دردقیقه ۸۱ موفق به زدن تنها گل این بازی شد.
او درپایان این بازی گفت:« گل خیلی مهمی زدم که ما را به پیروزی رساند. می توانستیم کارهای بیشتری انجام دهیم ولی درنهایت نشد.»
رونالدو که در میکسد زون با خبرنگاران صحبت می کردادامه داد:« باید از نتیجه بازی راضی باشیم ولی روز سه شنبه نبرد تازه ای خواهیم داشت. ما با یک برتری حداقل گام به بازی سه شنبه خواهیم گذاشت ولی این نتیجه، با وجودی که یک برتری حداقل است ولی بهتر از تساوی است.بهتر بود که می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم. چون توانایی اش را داشتیم. الان به سوئد می رویم تا با تمام توان تلاش کنیم. چون هیچ بازیکنی نمی خواهد که شانس حضوردر جام جهانی برزیل را از دست بدهد.»
ستاره پرتغالی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:« بازی رفت در پرتغال ۰-۱ تمام شد که یک برتری حداقل است ولی خیلی مهم است. این برد بهتر از یک تساوی ۰-۰ است. ما تلاش می کنیم که در سوئد خوب و سرنوشت ساز کار کنیم.یکی دیگراز ضربات ما هم به تیرک برخورد کرد. آن موقع امیدوار بودم که بتوانم برتری مان را افزایش دهم ولی نشد. خیف شد. شاید اگر نتیجه ۰-۲ می شد خیلی بهتر بود ولی الان هم برد ۰-۱ بهتر از تساوی ۰-۰ است. الان ما به سوئد می رویم و برای گلزنی تلاش می کنیم که خیلی مهم است.»
ستاره پرتغالی در پاسخ به این سوال که سقف فوتبالی اش را کجا می بیند گفت:« راستش را بخواهید نمی دانم. من همچنان تلاش می کنم که به گلزنی هایم ادامه دهم. هنوز بازیهای زیادی برای بازی کردن در طول امسال مانده و تلاش می کنم که برای رئال و تیم ملی کشورم خوب کار کنم.»
و بخش پایانی صحبت های رونالدو در موردتوپ طلا و حضورش دراین مراسم بود:« چه بروم و چه نروم، دوست ندارم که الان دراین باره صحبت کنم. الان زمان مناسبی برای فکر کردن به این موضوع نیست. من تمرکزم را برروی تیم ملی قرار داده ام و حواس پنج گانه ام روی بازی متمرکز است . ما سه شنبه باید در سوئد بازی کنیم و این مهم است. درمورد این مسائل بعدا صحبت خواهیم کرد.»

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


4 × دو =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز