رئال بدون رونالدو خوب است

رونالدو : رئال بدون من هم عالیست !

رئال بدون رونالدو خوب است این ستاره پرتغالی در دیدار مقابل آلمریا از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست تیمش را در دو دیدار مقابل گالاتاسرای و وایادولید همراهی کند
کریس رونالدو، ستاره رونالدو، از عملکرد تیمش در دو دیداری که او به دلیل مصدومیت در آنها غایب بود، ابراز خشنودی کرد.
این ستاره پرتغالی در دیدار مقابل آلمریا از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست تیمش را در دو دیدار مقابل گالاتاسرای و وایادولید همراهی کند اما در غیاب او، هم تیمی هایش توانستند به دو پیروزی پرگل برسند.
رونالدو به مارکا گفت:” آنها بازی های بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و بدون من هم خیلی قوی بودند. ما دو بازی در خانه انجام دادیم و دیدارهای خانگی همیشه آسان تر است اما تیم واکنش بسیار خوبی داشت.”
ستاره رئالی ها که در این فصل آمار گلزنی فوق العاده ای را به ثبت رسانده، اکنون آماده است تا تیمش را در دیدارهای پیش رو همراهی کند:” شرایط خیلی خوبی دارم. با آمادگی کامل برمی گردم و تیم را در دو دیدار حساس خارج از خانه مقابل اوساسونا و و والنسیا همراهی می کنم.
ما نباید وپا دل ری را هم فراموش کنیم؛ رقابت هایی که همیشه مهم است.”


در غیاب رونالدو، همه نگاه ها به گرت بیل بود و این ستاره ولزی هم با به ثمر رساندن سه گل، توانایی هایش را اثبات کرد.
رونالدو در مورد هم تیمی اش گفت:” گرت در این دو بازی فوق العاده بود. او خیلی خوب در تیم جا افتاده و عالی بازی می کند.
بازگشت ژابی آلونسو هم برای تیم بسیار مهم بود. مدافعان ما و همین طور دروازه بان مان هم عالی هستند. ما آنقدر خوب کار کردیم که حتی آربلوا هم گل زد. همه بخش های تیم خوب کار کردند.”

منبع : گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.