بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رونالدو بی‌تردید امسال بهتر از مسی بوده است!

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رونالدو بی‌تردید امسال بهتر از مسی بوده است!

609

رونالدو بی‌تردید امسال بهتر از مسی بوده است!فوق ستاره رئال مادرید یکی از بهترین نمایش‌های انفرادی سال‌های اخیر را داشت و سلسائو را به جام جهانی برد.
اسمش را گذاشته بودند نبرد کریستیانو رونالدو و زلاتان ایبراهیموویچ. اما اگر نبرد رونالدو با بقیه دنیا بود هم باز رونالدو برنده می‌شد. او دیشب تا این حد عالی بود.
پرتغال در حالی به جام جهانی می‌رود که همه آنها را تیمی تک‌نفره خواهند دانست. اما زمانی که آن یک نفر رونالدو باشد چرا باید ناراحت بود؟
سوئد کمی طول کشید تا در بازی جا بیفتد. اما زمانی که رونالدو با ضربه فوق‌العاده‌اش در ضدحمله روی پاس ژوائو موتینیو در دقیقه ۵۰ گل زد، کار برای سوئد تمام شد. آنها با دو گل زلاتان درخشان به بازی برگشتند و نتیجه مجموع دو دیدار را مساوی کردند و یک گل دیگر می‌خواستند تا صعود کنند.
با این حال رونالدو اجازه نداد تیمش به مشکل برخورد کند. او گل دوم را روی پاس هوگو آلمیدا در حالی زد که ابتدا پشت به دروازه داشت. او کاری کرد که سوئد به دو گل نیاز داشته باشد. اما همین هم بس نبود. او می‌خواست هیچ کسی تردید نکند که شب، شب اوست، این بازی بازی اوست، و سال، سال اوست.
سوئدی‌ها در مهار او مشکل داشتند و رونالدو باز هم درخشید و این بار ایساکسون را جا گذاشت و توپ را به بالای دروازه زد و هت‌تریکش را کامل کرد. بازی ۳ بر ۲ شد. کار دیگر تمام شده بود. زلاتان دیگر احتمالا رنگ جام جهانی را نخواهد دید. اما رونالدو انگار بهتر و بهتر می‌شود.
این یکی از بهترین هت‌تریک‌هایی بود که می‌شود دید. آن هم در بزرگ‌ترین شب فوتبال پرتغال در طول یک سال و نیم گذشته. زمانی که آنها نیاز داشتند یکی ستاره بازی‌های بزرگ شود و رفتار مناسب بازی‌های بزرگ را داشته باشد، رونالدو آنها را کاملا راضی کرد.
کسی نباید هم به توانایی‌هایش تردید می‌کرد. رونالدو در یک سال تقویمی ۶۶ گل زده و باز هم عالی بوده. لیونل مسی در هشت ماه گذشته مشکلات فراوانی در زمینه مصدومیت داشته اما فوق ستاره پرتغالی مرتبا نمایش‌هایی سطح بالا برای باشگاه و کشورش داشته است. او سه‌شنبه به رکورد ۴۷ گل ملی پدرو پائولتا هم رسید.
البته تقصیر مسی نیست که سیستم صعود در آمریکای جنوبی به نحوی است که صعود آرژانتین به جام جهانی به آسانی انجام شد و آنها هرگز خطری حس نکردند. اما این که رونالدو در مسابقه‌ مرگ و زندگی چنین درخشید می‌تواند تفاوت این دو نفر در سال ۲۰۱۳ را به خوبی نشان دهد. نابغه بارسلونا نسبت به استانداردهای بسیار بالایش دوران آرامی را سپری می‌کند اما رونالدو در بهترین سال فوتبالی‌اش است. سه‌شنبه هم که بهترین نمایش او بود.
اگر رای‌گیری برای توپ طلا، طبق گزارش‌ها دوباره باز شده باشد، رونالدو می‌تواند با همین یک نمایش خود توپ طلا را ببرد. البته فرانک ریبری هم بخت بردن آن را دارد، اما تردیدی نیست که روی فرم‌ترین بازیکن حال حاضر دنیا، در فاصله ۲۰۰ روز تا جام جهانی کیست.
بسیاری از خود می‌پرسیدند آیا جام جهانی بدون رونالدو خواهد بود؟ اما اکنون به نظر می‌رسد در طول جام جهانی همه از رونالدو بگویند. بهترین بازیکن دنیا کاملا آماده جام جهانی است.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


8 − = دو

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز