رونالدو بعد از رکوردشکنی: هنوز در بهترین فرم‌ام نیستم

رونالدو بعد از رکوردشکنی: هنوز در بهترین فرم‌ام نیستم

رونالدو بعد از رکوردشکنی: هنوز در بهترین فرم‌ام نیستم
رونالدو: روبراه هستم و خوشحالم که ۹ گل زدم . تیم خوب بود و فوتبال جذابی ارائه داد . من تلاش می کنم که با گلهایم به تیم کمک کنم .
سایت گل ـ کریس رونالدو ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید با به ثمر رساند ۹ گل در ۵ بازی رکورد تازه‌ای به نام خود ثبت کرد. او حالا آقای گل تاریخ مرحله گروهی لیگ قهرمانان است. تا به حال هیچ کس نتوانسته بود به این تعداد در مرحله گروهی گل بزند.
رونالدو که در پایان مسابقه از طرف روزنامه‌نگاران محاصره شده بود اعلام کرد که کسب عنوان آقای گل تاریخ و ثبت رکورد یک اتفاق ویژه برای اوست. رونالدو ۲۸ ساله که از مصدومیت بازگشته است در این‌باره گفت:« نکته مهم این است که تیم ما در یک زمین خیلی بد بازی خیلی خوبی انجام داد. من هم رکورد لیگ قهرمانان را شکستم و از این موضوع خوشحالم.»
او ادامه داد:« رئال در بازی امروز زیبا، جذاب و با اعتماد به نفس و تمرکز بازی کرد.» رونالدو درباره بازگشت خودش هم می‌گوید:«‌من دارم آرام آرام برمی‌گردم. در حال حاضر در فرم خوبی هستم اما در بهترین سطح خودم نیستم، احساس خوبی دارم از اینکه دارم به تیم کمک می‌کنم.»
او ادامه داد:« هم گل‌ها برای تیم اهمیت دارند اما شکستن رکورد چیز ویژه‌ای بود. البته من زیاد به رکوردها فکر نمی‌کنم. هدف اصلی بردن جام است.» این بازیکن باارزش رئال در این گفت‌وگو صحبتی در مورد توپ طلا نکرد.
منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.