بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
روغنی برای تمام فصول

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

روغنی برای تمام فصول

579

روغنی برای تمام فصول
این دسته از مواد غذایی( روغن های خوراکی ) به دلیل داشتن میزان بالایی از اسیدهای چرب اشباع شده به مرور زمان موجب انسداد عروق می‌شوند و زمینه ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی را فراهم می‌آورند،در حالی که روغن‌های گیاهی چنین خصیصه‌ای ندارند.یکی از بهترین روغن‌های گیاهی، روغن کانولاست.

این روغن با ۷ درصد اسید‌های چرب اشباع کمترین مقدار در بین روغن‌های موجود را دارد.روغن کانولا با ۱۱ درصد اسید چرب امگا ۳ در میان سایر روغن‌ها رتبه ممتازی دارد.این روغن حاوی ۲۱ درصد اسید چرب امگا ۶ است که نسبت آن با امگا ۳ در این روغن ایده‌آل است.

روغن کانولا حاوی ۶۱ درصد اسید اولئیک است که نقش حفاظتی آن در بیماری‌های قلبی عروقی اثبات شده است.در روغن کانولا میزان اسید اروسیک و گلیکوزینولات که برای سلامت انسان مضر شناخته شده، حداقل است.

۱۰ خاصیت روغن کانولا

۱- روغن خوراکی کانولا سرشار از ویتامین E است و می‌توان گفت این روغن مخلوطی متعادل و ایده‌آل از اسیدهای چرب است.

۲- اسید اولئیک ۶۰ درصد اسیدهای روغن کانولا را تشکیل می‌دهد و در کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی تقریبا به اندازه اسید لینولئیک موثر است.

۳- اسید لینولئیک نیز به عنوان اسید چرب ضروری شناخته شده است و ۲۰ درصد اسیدهای چرب روغن کانولا را تشکیل می‌دهد.

۴- روغن کانولا منبع بسیار خوبی برای ویتامین‌های محلول در چربی بویژه ویتامینE است.

روغنی برای تمام فصول
۵- این روغن در درمان دردهای آرتروز مفید است و کلسترول ندارد.

۶- نقطه جوش آن ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد است که تا ۲۰۰ درجه سانتیگراد حرارت،هیچ گونه پراکسیدی تولید و سوخته نمی‌شود.

۷- کانولا حاوی امگا ۳ یعنی چربی معجزه‌آسایی است که در ماهی نیز وجود دارد.

۸- یک لیتر از این روغن ۵ برابر روغن معمولی مصرف می‌شود یعنی ۵ بار مصرف مجدد،مشکلی برای بدن ایجاد نمی‌کند و تغییر رنگ و بو نخواهد داشت.

۹- مقاومت کانولا در برابر نور بسیار زیاد است و تغییر پراکسیدی آن در مقایسه با روغن‌های دیگر تقریبا صفر است.

۱۰- روغن کانولا با دارا بودن ۱۱ درصد آلفالینولنیک اسید دارای بیشترین میزان این اسید چرب مفید در میان سایر روغن‌هاست. این روغن به علت داشتن لینولئیک بالا باعث رشد غشای مغز کودکان زیر ۲ سال می‌شود و رشد مطلوب را ایجاد می‌کند.

نظر خود را بگذارید


× هشت = 24

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز