بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رهنمودهایی برای موفقیت بیشتر در بدنسازی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رهنمودهایی برای موفقیت بیشتر در بدنسازی

776

 رهنمودهایی برای موفقیت بیشتر در بدنسازی

همه ما ورزشکاران در پی یافتن راه حل ها و رهنمودهایی هستیم که باعث موفقیت و پیشرفت ما در ورزش شده و رشد عضلانی را به همراه داشته باشد . راهایی که به بهترین نحو به ما کمک کنند برای رسیدن به بالاترین قله موفقیت . راه حل زیاد بوده ما نیز چند راه را بیان می کنیم که رعایت آنها می تواند شما را تا حدودی به موفقیت برساند. و یا زیربنای راه ها و رهنمودهای دیگر باشد.

۱- سیستم تمرینی تا حد ناتوانی یک ابزار خوب برای شما می باشد ، اما باید از آن عاقلانه و به طور معقول استفاده کنید . استفاده بیش از حد و ناصحیح از این سیستم اثرات بدی را برای شما به دنبال خواهد داشت .

۲- اکثر ورزشکاران به دردهای عضلات خود توجه نمی کنند ، شما باید تفاوت بین درد عضلانی خوب و درد عضلانی بد را یاد بگیرید . اگر این درد به صورت تیر کشیدن بود اصلاً خوب نیست اما اگر این درد باعث سفت شدن و انقباض می شود خوب است .

۳- ماساژ شدید بافت های عضلانی کمک شایانی به رشد و سلامت آنها می کند اما این کار باید به روش صحیح و در مواقع لازم انجام شود .

۴- یک حریف تمرینی خوب و هم سطح شما واقعاً باارزش ترین چیز شما در باشگاه می باشد اگر چنین فردی را پیدا کردید بهتر است او را هرگز از دست ندهید .

۵- اجازه ندهید گرسنگی شما را وادار به خوردن هر چیزی کند چرا که در این صورت شما یک گام به عقب رفته اید .

بزرگترین اشتباه اکثر پرورش اندام کاران این است که توجه نمی کنند که چقدر می توانند وزنه را جابجا کنند بلکه آنها فقط به این توجه دارند که چقدر باید آن وزنه را جابجا کنند .

تنها یک راه بلرتر وجود ندارد ، همه شیوه های تمرینی هم مضراتی دارند و هم مزایایی . تنها باید آن روش ها را در زمان صحیح به کار برد.

منبع : مجله Muscle & Fitness

نظر خود را بگذارید


1 × = شش

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز