رهبری فرد: دو شب است از ذوق نخوابیده‌ام

رهبری فرد: دو شب است از ذوق نخوابیده‌ام مدافع پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید ۱۲ سال بوده در ورزشگاه کارگران حاضر نشده و از حضور در این مکان کیف می‌کند.
بهروز رهبری فرد در حاشیه تمرین تیم پیشکسوتان پرسپولیس برای بازی با ستارگان میلان گفت: ۱۲ سال بود که در ورزشگاه کارگران حاضر نشده بودم. من گرما و سرمای اینجا را حس کرده‌ام و در اینجا هوادارانی بودند که همیشه حامی ما محسوب می‌شدند. دو شب است که از ذوق نخوابیده‌ام و با وجود اینکه وضعیت پایم خراب است به تمرین آمده‌ام. واقعا دارم کیف می‌کنم.
به گزارش ایسنا ، مدافع پیشکسوت پرسپولیس در پایان و در پاسخ به این سوال که رابطه‌اش با علی پروین چگونه بوده است، اظهار کرد: در این دو، سه روز با ایشان ساخته‌ایم (با خنده).قرار است آقای خوردبین بیایند و با گل و شیرینی که به من می‌دهند، به سمت آقای پروین برویم.
رهبری فر گفت: من دو بار از پرسپولیس اخراج شدم که با گل و شیرینی که تدارکات تیم و آقای خوردبین تهیه کردند و به ۴۸ ساعت نرسیده با آقای پروین آشتی کردم. یک بار بعد از بازی با الهلال بود که پنالتی نزدم و یک بار بعد از بازی با استقلال بود که در آن دیدار من را در ترکیب نگذاشتند و مصاحبه‌های تندی انجام دادم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.