رحمان رضايي

رضایی: کی‌روش کارش را کرد حالا نوبت ماست

رحمان رضاییرحمان رضایی مدافع سابق تیم ملی که سابقه بازی در سری A ایتالیا را هم در کارنامه‌اش دارد در مورد شرایط خودش می‌گوید:« خوشحالم که به عنوان کسی که با جوان‌ها کار می‌کند توانسته‌ام اثرات مثبتی در تیم‌های پایه پیکان بگذارم و این ترجیح من هم هست . نسل ما فعلا فرصت لازم را برای مربیگری دارد و در این زمینه نباید عجله کرد.
او که نگران شرایط تیم ملی در جام جهانی است ، در این رابطه می گوید : کی روش معجزه کرد و تیم را به جام جهانی برد،در واقع او کارش را کرد و حالا باید شرایط مساعدی را برای کی روش فراهم کنیم البته فدراسیون تلاش خودش را می کند و سعی دارد بازی های تدارکاتی خوبی را برای تیم ملی فراهم کند اما با توجه به مشکلات مالی که برای دعوت تیمها دارد فکر کنم دولت محترم هم می تواند با نیم نگاهی به تیم ملی و فدراسیون فوتبال کمک قابل توجهی در این شرایط به فدراسیون بکند تا تیم ملی بتواند با انجام بازی های تدارکاتی در جام جهانی به موفقیت برسد.
وی در مورد دربی استقلال و پرسپولیس می‌گوید:«از لحاظ روحی پرسپولیس در شرایط بهتری قرار دارد اما خب این بازی شرایط خاص خودش را دارد اما خب استقلال شرایط خوبی ندارد و با توجه به جدایی یکی دو تا از بازیکنانش اوضاع خوبی ندارد و همه این شرایط نا مساعد در استقلال کفه ترازوی پرسپولیس سنگین تر است، شرایط پرسپولیس این حدس و گمان را به وجود می‌آورد که می‌تواند استقلال را شکست بدهم اما انصافا هم قلعه‌نویی با استقلال کارش را خوب بلد است پس در این زمینه ترجیح می‌دهم پیش بینی نکنم و همه چیز را به روز بازی موکول کنیم. امیدوارم بازی زیبایی شود تا مردم عزیز از دیدن این بازی لذت ببرند.»

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.