بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رضايت سرمربي کره از چمن ورزشگاه کيش

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رضایت سرمربی کره از چمن ورزشگاه کیش

200

ورزشگاه کیشسرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۲۲ سال کره جنوبی گفت: به نظر من قوی‌ترین حریف ما در این بازی‌ها میزبان مسابقات یعنی عمان به شمار می‌آید.
سرمربی تیم ملی زیر ۲۲ سال کره جنوبی در مورد بازی با ایران گفت: می‌خواهیم با ارائه یک بازی خوب مقابل ایران که یکی از قطب‌های فوتبال آسیا به شمار می‌آید خود را مهیای قهرمانی در بازی‌های آسیایی کنیم.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، در خصوص امکانات ورزشی جزیره کیش اظهار داشت: چمن ورزشگاه کیش عالی است و باید بگویم من تاکنون ۳۴ بار به همراه تیم ملی کره وارد ایران شده‌ام ولی چمن ورزشگاه کیش بهترین چمنی بوده که تاکنون در ایران دیده‌ام.
این مربی در ادامه گفت: ایران، کره و ژاپن بهترین‌های فوتبال آسیا هستند و ما در بازی فردا می‌خواهیم با مرور تاکتیک‌های خود به یک بازی منطقی روی آوریم و ضمن اینکه به کسب پیروزی در این دیدار چشم داریم.
وی در ادامه گفت: سطح فوتبال ایران و کره یکی است ولی فاصله فوتبال کره و ایران با سطح جهانی فاصله دارد و امیدواریم در سال‌های آینده بتوانیم این فاصله را کم کرده و جزو مدعیان جهان قرار گیریم.
سرمربی کره جنوبی در ادامه افزود: برای قهرمان شدن در بازی‌های آسیا خوش‌بین هستم و با نمایشی که فردا از خود نشان خواهیم داد این موضوع را به اثبات خواهیم رساند. در دو بازی که مقابل ایران برگزار خواهیم کرد به بهترین ترکیب خواهیم رسید و به نظر من قوی‌ترین حریف ما در این بازی‌ها میزبان مسابقات یعنی عمان به شمار می‌آید.
وی با مقایسه امکانات ورزشی جزیره کیش با کشور خود تأکید کرد: این مقایسه جواب درستی در پی نخواهد داشت چرا که ما باید کیش را که یک جزیره شناخته شده است با یک جزیره در کشور کره مقایسه کنیم.

نظر خود را بگذارید


− 6 = سه

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز