بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رشته پرورش اندام در بازیهای ساحلی 2014 تایلند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رشته پرورش اندام در بازیهای ساحلی ۲۰۱۴ تایلند

942

رشته پرورش اندام در بازیهای ساحلی 2014 تایلند

در پی تلاشهای دکتر رافائل ریاست فدراسیون جهانی پرورش اندام ، شیخ عبداله بن رشید آل خلیفه ریاست فدراسیون پرورش اندام آسیا و پیگیری های مکرر دکتر آشتیانی سرپرست فدراسیون پرورش اندام ایران که یکی از پیشنهاد دهندگان این طرح در آسیا بود؛ رئیس کمیته المپیک آسیا بطور رسمی مسابقات این رشته را در چهارمین دوره بازیهای ساحلی آسیا ۲۰۱۴ قرار داد.
پس از مذاکرات فراوان و برگزاری چند جلسه با حضور شیخ عبداله بن رشید آل خلیفه با روسای فدراسیون های آسیا در خصوص این طرح و همچنین ملاقات حضوری دکتر رافائل و رشید آل خلیفه  با «رشید احمد الفهد الصباح» رئیس کمیته المپیک آسیا ؛ اواخرهفته قبل رئیس کمیته المپیک آسیا نامه ای رسمی برای «شیخ عبداله بن رشید آل خلیفه» ریاست فدراسیون پرورش اندام آسیا ارسال نمود و اطلاع داد که OCA بطور رسمی مسابقات پرورش اندام را در چهارمین دوره بازیهای ساحلی آسیا ۲۰۱۴  که در پوکت تایلند برگزار خواهد گردید قرار داده است و AFBF تنها فدراسیون رسمی مورد تایید کمیته المپیک آسیا در این مسابقات می باشد.
کمیته المپیک آسیا ( OCA ) همچنین نامه ای رسمی مبتنی بر این مضمون برای همه کمیته های المپیک کشورهای آسیا ارسال نمود.بر همین اساس مقرر گردید در خلال برگزاری مسابقات جهانی پرورش اندام در مراکش روسای فدراسیون های کشورهای آسیایی در این خصوص جلسه ای رسمی برگزار و پیرامون آن به بحث و تبادل نظر بپردازند.
به دنبال این تلاشها و پیگیری های مکرر از سوی دکتر آشتیانی و تعدادی دیگر از روسای فدراسیونهای کشورهای آسیایی، احتمال پیوستن رشته پرورش اندام به مسابقات المپیک آسیایی نیز زیاد است.
( هفدهمین دوره بازیهای المپیک آسیایی در سال ۲۰۱۴ و در اینچئون کره جنوبی برگزار خواهد شد. )
لازم به ذکر است؛ چندی پیش رشته پرورش اندام در زمره رشته های رسمی مسابقات المپیک اروپایی قرار گرفت؛ مسابقات المپیک اروپایی در سال ۲۰۱۵ در کشور آذربایجان برگزار خواهد گردید و با اعلام این خبر، همه کشورهای اروپایی برنامه ریزی های خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات پرورش اندام المپیک اروپایی آغاز نموده اند.امید آن داریم تا این اتفاق در قاره آسیا نیز رخ دهد و رئیس فدراسیون آسیا که روابط خوبی با رئیس کمیته المپیک آسیا دارد بتواند همچون قاره اروپا، رشته پرورش اندام را به مسابقات المپیک آسیایی وارد گرداند، تا به زودی شاهد مدال های فراوان توسط غیورمردان تیم ملی پرورش اندام ایران در عرصه المپیک نیز برای کشور عزیمان ایران باشیم.
آرزومندیم این امر به همت تلاشهای مکرر دکتر آشتیانی و نمایندگان دیگر قاره آسیا اتفاق افتاده و شاهد المپیکی شدن مجدد این رشته ورزشی وحبوب و پرطرفدار باشیم.

منبع: ایران بادی بیلدرز

نظر خود را بگذارید


9 − چهار =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز