بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رزنده: ايران در بين بهترين‌ها قرار گرفته است

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رزنده: ایران در بین بهترین‌ها قرار گرفته است

607

رزنده: ایران در بین بهترین‌ها قرار گرفته استسرمربی تیم ملی والیبال برزیل پس از پیروزی بر ایران از نمایش شاگردان خولیو ولاسکو تمجید کرد و ایران را در میان بهترین‌ها قرار داد.
تیم ملی والیبال ایران به عنوان قهرمان قاره آسیا در رقابت‌های جام قهرمانان قاره‌ها حضور دارد. شاگردان خولیو ولاسکو در نخستین مسابقه خود در این پیکارها برابر برزیل، قهرمان آمریکای جنوبی و موفق‌ترین تیم تاریخ این مسابقات قرار گرفت. این بازی در پایان با نتیجه ۳ بر یک (۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۲۳) به سود برزیل خاتمه پیدا کرد.
به گزارش فارس،برناردو رزنده در خصوص این دیدار گفت: اگر نگویم که تیم والیبال ایران بیشترین پیشرفت را در طول سال‌های گذشته داشته، باید بگویم یکی از تیم‌هایی بوده که پیشرفت زیادی داشته است. آنها اکنون در بین بهترین‌ها قرار گرفته‌اند و همان طور که ولاسکو، سرمربی این تیم اعلام کرد، نمایش خوب آنها دیگر هیچ تیمی را شگفت زده نمی‌کند. آنها در جام جهانی و لیگ جهانی حضور داشته‌ و در هر تورنمنتی هم که بودند، شانس قهرمانی را داشته‌اند. مشخص است که خوب تمرین‌ داده‌ شده‌اند. آنها در قهرمانی آسیا نیز عملکردی بسیار خوب داشتند. به خاطر دیدارهای کمی که در این فصل داشتیم، ریتم خوبمان را از دست دادیم. فشار زیادی به ایران آوردیم و با اعتماد به نفس بالایی به پیکار با ایران پرداختیم. این دیدار یک آزمون خوب برای تیمم در یک تورنمنت خوب بود. پیروزی خوبی برایمان بود. همواره قدم نخست در یک دوره مسابقه اهمیت بالایی دارد.
وی در ادامه افزود: فکر می‌کنم در حال حاضر تیمم خیلی موثر بازی می‌کند اما در میانه زمین هنوز بهترین‌ نمایش‌مان را ارائه نمی‌کنیم. البته عملکرد بازیکنانم خیلی خوب است و مدت‌ها است که کنار هم بازی می‌کنند اما باید بگویم این تازه ابتدای راه است. ولیس از دیدارهای آینده به ترکیب تیم بازمی‌گردد که این موضوع موجب می‌شود بهتر از این‌ها شویم.
رزنده در مورد رویارویی با تیم ملی والیبال آمریکا نیز گفت: این تیم با ایران تفاوت‌های بسیاری دارد. از دهه ۸۰ میلادی همواره با آمریکا در دیدارهای فینال روبه‌رو شده‌ایم. آنها سیستمی دارند که همواره خوب عمل می‌کند. اکنون هم از یک مربی جدید و بسیار باهوش در ترکیب خود سود می‌برند. بازیکنان خوبی در اختیار دارند. زمانی هم که بهترین بازیکنانشان را به زمین می‌فرستند، رویارویی با آنها بسیار سخت می‌شود. اندرسون و هولت سرویس‌های خوبی می‌زنند. باید روی برخی بازیکنان این تیم آنالیز بیشتری داشته باشیم. شاید در رویارویی با آنها اشتباه‌هایی هم داشته باشیم زیرا آمریکا تیمی است که شما را وادار به اشتباه می‌کند. برای شکست دادن آنها باید خیلی خوب بازی کنید.
برونو موسا رزنده، کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل نیز گفت: باید به تیم ایران تبریک بگویم. فکر می‌کنم آنها در طول سه سال گذشته پیشرفت زیادی داشته‌اند. در دو سِت نخست خیلی خوب بازی کردیم و در زدن سرویس دقت زیادی داشتیم. در سِت سوم ایران بهتر بازی کرد. ما نیز به خاطر آنکه عصبی شده بویم، مشکلاتی داشتیم که دلیل آن را نمی‌دانم. برای رفع چنین مشکلی باید سعی کنیم بیش از این آرامش‌مان را حفظ کنیم. سِت چهارم کمی فشار از رویمان برداشته شد. البته ما هم زیاد خوب بازی نکردیم اما از اینکه موفق شدیم مقابل تیمی خوب سه امتیاز بگیریم. از حالا هم به رویارویی با آمریکا فکر می‌کنیم.
کاپیتان برزیل در ادامه گفت: در طول ۱۲ سال گذشته تیم ما بازی‌های بیشتری را با پیروزی سپری کرده است. تفکر ما این است که در هر دیدار درست مانند اینکه در دیدار فینال حضور داریم بازی کنیم. باید به سختی کار کرده و باز هم پیشرفت کنیم.

نظر خود را بگذارید


× 3 = هجده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز