بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
راه های کمر باریک شدن

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
 • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
 • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
 • جراحی سینه
 • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
 • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
 • جراحی لاغری
 • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

راه های کمر باریک شدن

2813

راه های کمر باریک شدن

برای داشتن کمری باریک میتوانید از روشهای ذکر شده بهره بگیرید .هرتمرین را در طول هفته ۵روزوهربار دوست ۱۰ تا۱۲ تکراری راانجام دهید تابه سایز دلخواهتان دست پیدا کنید.


کشش پشت
روی زمین زانو بزنید دستهایتان زیر شانه ها وزانوهایتان زیر باسن باشند. عضلات شکم و کمر را منقبض وهمزمان دست چپ وپای راست را طوری که در امتداد بدن باشد را از زمین بلند وصاف کنید.۳ثانیه مکث وبعد دست وپاها راپایین بیاورید.یک ست کامل انجام دهید سپس جای دست وپا را عوض کنید وحرکت ها راتکرار کنید.
برش اریب
الف:یک دمبل۱٫۵تا۲کیلویی یا یک توپ بدنسازی رادر دست بگیرید.پاها رابه اندازه عرض باسن باز وبه حالت نیمه اسکوات بنشینید. عضلات پهلوی چپ رامنقبض کنید وبدنتان را به سمت چپ بچرخانیدوهمزمان دمبل یا توپ رابه سمت خارج ران چپتان پایین بیاورید. زانوهایتان را بادقت به سمت جلو وعقب تر از پنجه هایتان قرار دهید.
ب:عضلات پهلوی راستتان را در حالیکه بلند میشوید منقبض کنید وبدنتان را به سمت راست بچرخانید. همزمان توپ را به طرف راست بالا بیاورید درطول حرکت توپ را با چشم دنبال کنید. به نقطه شروع برگردید وتا تکمیل این حرکت آن را انجام دهید. از سمت دیگر این حرکت را تکرار کنید.

چرخش زانو
الف: به سمت پشت خوابیده ودستهایتان را کنار بدنتان نگه دارید پاها را بالا آورده وزانو ها را به سمت قفسه سینه نزدیک کنید.
ب: شکمتان را منقبض کنید وشکم را به تو داده سپس زانوهایتان را با آرامی به سمت پایین بیاورید وبعد به صورت یک نیم دایره از بدنتان دور کنید. با باز گرداندن زانو ها از سمت دیگر به نقطه شروع این نیم دایره را به دایره تبدیل کنید. با دایره های کوچک حرکت را شروع وبرای تشدید فشار حرکت دایره ها را بزرگتر کنید. یک ست را کامل برویدو بعد حرکت را از سمت دیگر تکرار کنید. درانجام این حرکت به هیچ وجه کمرتان را قوس ندهید.

منبع : تک اندام

نظر خود را بگذارید


+ هفت = 12

۳ دیدگاه برای “راه های کمر باریک شدن”

 1. pouya می‌گه:

  سلام ببخشید استخوانهای کنار کمرم بزرگتره و بدنمو بد نشون میده چکار کنم استخوانا کوچک بشه وبا شکمم متناسب باشه؟

  • admin می‌گه:

   با درود
   متاسفانه برای مشکلات استخوانی نمیتوان کاری انجام داد بنابراین شما مجبورید با پهن تر کردن عضلات زیر بغل و سرشانه و همچنین خارج ران، و برجسته تر شدن آنها کاری کنید که کمرتان باریکتر”به نظر برسد”
   ضمنا چربی سوزی شکم و پهلو را هم فراموش نکنید.
   پس تمرینات شما بیشتر باید متمرکز بر این عضلات باشد و ضمنا باید تمرینات هوازی و استفاده از مکملهای کاهنده چربی را در دستور کار خود قرار دهید.

   در صورت تمایل برای راهنمایی بیشتر با moshaver@sport4all.ir در تماس باشید
   موفق باشید

 2. مهاجر می‌گه:

  آیا این کار برای آب کردن شکم هم مفید هست یا خیر؟

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز