راهی برای تقویت عضله پشت بازو خانمها

4یکی از نواحی تجمع چربی در بدن بانوان پشت بازو می باشد، اما با کمی تمرین و پشت کار، می توان این چربی های را در مدت کوتاهی به عضله ای زیبا و قوی و خوش حالت تبدیل کنیم. در ادامه این مطلب دو تمرین محبوب برای تقویت پشت بازو را شرح خواهِم داد. این تمرین ها در دو ست و هر ست ۱۲ تا ۱۵ تکرار دارد.

بین ست ها نیز بانوان بدنساز محترم می توانند به مدت یک دقیقه استراحت نمایند. با دمبل ۱٫۵ کیلوگرمی شروع می کنیم. در صورتیکه این وزنه ها برای شما سبک بود می توانید وزن دمبل ها را افزایش دهید. این برنامه را، هفته ای دو یا سه روز غیرمتوالی انجام دهید.

fit105242013_2n

دمبل پشت سر روی توپ

یک طرف دمبلی را با هر دو دست بگیرید و روی یک توپ بدنسازی بنشینید (اگر توپ ندارید، روی لبه یک صندلی). شکمتان را سفت کنید تا کمرتان خم نشود. در حالیکه آرنجهایتان کنار گوشها قرار گرفته اند، وزنه را بالای سرتان بلند کنید. سپس مطابق تصویر، بدون حرکت دادن بازو، و فقط با خم کردن ساعد، وزنه را پایین بیاورید، و مجددا به حالت اول بازگردانید.

fit105242013_3

شنای پشت بازو

روی زمین زانو بزنید و با دستهایتان آنقدر جلو بروید که بدنتان، از سر تا زانو، در یک امتداد قرار بگیرد. طبق تصویر، آرنجهایتان را به بدن بچسبانید، و در حالیکه فشار اصلی روی عضلات پشت بازو متمرکز است، تا نزدیکی زمین پایین بروید و بالا بیایید.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.