بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
راز لاغری ستارگان هالیوود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
پنج شنبه ۱۰ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

راز لاغری ستارگان هالیوود

908

راز لاغری ستارگان هالیوود
در سر پروراندن آرزوی داشتن اندامی همانند هنرپیشه‌های سینما باعث شده تا جوانان به هر طریقی شده خود را به وزن دلخواه برسانند.چه بسیار افرادی که به رغم تمامی تلاش پزشکان و متخصصان علوم تغذیه مبنی بر غیرعلمی خواندن رژیم‌های تک ماده‌ای همچنان راه خود را پیش گرفته و می‌کوشند از طریق رژیم شیر،آب،گیاهخواری و نخوردن‌های چند روزه لاغر شوند.که اگر بدانند ستارگان سینما چگونه زیبایی اندام‌شان را حفظ می‌کنند مطمئناً از راهی که رفته باز خواهند گشت و به گفته‌های متخصصان اعتماد می‌کنند.

اما راز لاغری ستارگان هالیوود؛

* برخی هنرپیشه‌ها مثل نیکول کیدمن معتقد هستند که داشتن یک رژیم غذایی صحیح و پرهیز از عادات بد غذائی مهم‌ترین عامل در جلوگیری از چاقی است.کیدمن تنها با حفظ و به کارگیری این تفکر توانسته ۱۵ سال خود را در وزن مطلوب نگه دارد.
* جولیا رابرتز هم مثل کیدمن مصرف انواع مواد غذایی از همه گروه‌ها را پیشنهاد می‌کند،ضمن اینکه تاکید ویژه‌ای به انجام ورزش دارد.پیاده‌روی و یوگا و شنا از جمله فعالیت‌های ورزشی او است که به اعتقاد خویش نقش قابل ملاحظه‌ای در حفظ وزن او داشته است.
* اما برخی دیگر نظیر کامرون دیاز بر این عقیده‌اند که از شیرینی،تارت و کیک خامه‌ای نمی‌توان گذشت. او تمامی مواد غذایی را مصرف می‌کند و تنها ۲۵ روز قبل از آغاز فیلمبرداری خود را با یک رژیم سرسخت که تماماً گیاهی است به وزن مطلوب می‌رساند.(البته این رژیم به دلیل اینکه هیچ گونه تناسبی با عقاید پزشکان اهل فن ندارد،عمل به آن اصلاً توصیه نمی‌شود.)
اینها نظرات ستارگانی است که بسیاری از افراد برای شبیه شدن به آنها خود را محدود به رژیم‌های سرسخت می‌کنند و تنها چیزی را که از یاد می‌برند،تنوع و تعادل غذایی و ورزش است.
متخصصان کلینیک تغذیه‌ای رم برای آنهایی که می‌خواهند در ردیف سوپراستارها قرار بگیرند موارد علمی زیر را توصیه می‌کنند:

۱- روزانه ۷۰ تا ۸۰ درصد از کالری غذایی را به غلات سبوس دار و حبوبات و برنج، ۲۰ درصد را به پروتئین گیاهی و ۱۰ درصد را به پروتئین حیوانی اختصاص دهید.
۲- تا می‌توانید از بلغور جو،نان چاودار و غلات سبوس دار استفاده کنید.
۳- گوشت قرمز را به صورت تکه‌های خیلی کوچک بدون چربی و اغلب کباب شده مصرف کنید.
۴- مصرف لبنیات پرچرب را کاهش دهید.
۵- روزانه ۵ تا ۱۰ وعده غذایی از میوه و سبزیجات تازه استفاده کنید تا با تامین انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی مورد نیاز بدن شما را در برابر انواع بیماری‌ها ایمن نگه دارد.
۶- آهسته و جویده غذا بخورید و سعی کنید در حین غذا خوردن آرام و شاد باشید.
۷- تعادل غذایی را فراموش نکنید.تنها زمانی که گرسنه هستید آن هم در حجم کم غذا مصرف کنید.
۸- مهم‌ترین توصیه محققان همان است که ما با این ضرب المثل می‌شناسیم؛ صبحانه را تنها بخور ناهار را با دوستت تقسیم کن و شام را به دشمنت بده.برای لاغر شدن باید اصلی‌ترین وعده غذایی شما صبحانه باشد نه شام.
۹- در صورتی که سالم هستید و علائم هیچ گونه بیماری در شما دیده نمی‌شود بد نیست گاهی اوقات از این رژیم غذایی استفاده کنید.رژیمی موسوم به رژیم سوپی که می‌تواند از وزن بدن شما بکاهد،رژیم توصیه شده تنها بر مبنای خوردن سبزیجات و حبوبات است،از کدو گرفته تا چغندر و شلغم.این رژیم در درجه اول باعث می‌شود سموم بدن دفع و سپس چربی‌های اضافه کاهش یابد ضمن آنکه مقداری چربی،پروتئین و مواد مغذی برای انجام فعالیت‌های روزانه و تامین انرژی در بدن را نگه می‌دارد.به خاطر داشته باشید رژیم فوق یک رژیم دوره‌ای است و شما تنها چهار بار در یک سال (هر سه ماه یک بار) می‌توانید از آن برای تصفیه بدنتان استفاده کنید.

منبع : فیتنس تیپس

نظر خود را بگذارید


دو − 1 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز