راجر فدرر،تنیس شانگهای

راجر فدرر از صعود به یک چهارم نهایی مسابقات مسترز شانگهای بازماند

راجر فدرر،تنیس شانگهایدور سوم مسابقات مسترز شانگهای صبح امروز آغاز شد تا نفرات راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مشخص شوند. در اولین بازی امروز جو ویلفرد سونگا در ۲ ست و با امتیازهای ۷ بر ۶ و ۶ بر ۰ کی نیشیکوری ژاپنی را شکست داد سپس راجر فدرر به مصاف گائل مونفیل رفت و با نتیجه ۱ بر ۲ و با امتیازهای ۴ بر ۶ ، ۷ بر ۶ و ۳ بر ۶ مغلوب این بازیکن فرانسوی شد تا ناکامی های فدرر در سال ۲۰۱۳ همچنان ادامه داشته باشد. مونفیل در این دیدار سرویس های موفقی داشت طوریکه ۱۵ Ace و مجموع ۱۰۸ امتیاز در این دیدار کسب کرد در حالیکه فدرر ۳ Ace و مجموع ۹۸ امتیاز به نام خود ثبت کرد.
در دیگر دیدارها فلورین میر دست به کار بزرگی زد و در ۲ ست و با امتیازهای ۶ بر ۴ و ۶ بر ۳ داوید فرر بخت شماره ۳ قهرمانی را شکست داد. استن واورینکا با همین نتیجه و با امتیازهای ۷ بر ۶ و ۶ بر ۴ میلوس رائونیک را مغلب کرد و نیکلاس آلماگرو با نتیجه ۲ بر ۱ و با امتیازهای ۶ بر ۷ ، ۶ بر ۳ و ۷ بر ۶ توماس بردیچ را مغلوب کرد همچنین خوان مارتین دل پوترو در پی انصراف تامی هاس مستقیما راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.دانست.
در ۲ دیدار آخر امروز ابتدا نواک جوکوویچ مدافع عنوان قهرمانی در ۲ ست و با امتیازهای مشابه ۶ بر ۳ فابیو فونینی را شکست داد و رافائل نادال با همین نتیجه و با امتیازهای ۶ بر ۱ و ۷ بر ۶ کارلوس برلوک را مغلوب کرد. مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات فردا صبح با انجام ۴ دیدار پیگیری خواهد شد که برنامه آن به شرح زیر است :
استادیوم اصلی :
ساعت ۰۹:۳۰ صبح به وقت ایران : جو ویلفرد سونگا – فلورین میر (یک چهارم نهایی)
ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران : خوان مارتین دل پوترو – نیکلاس آلماگرو (یک چهارم نهایی)
ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران : نواک جوکوویچ – گائل مونفیل (یک چهارم نهایی)
ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران : رافائل نادال – استنیسلاس واورینکا (یک چهارم نهایی)

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.