بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رئال مادرید مقابل گالاتاسرای: پذیرایی از ترک ها بدون رونالدو

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رئال مادرید مقابل گالاتاسرای: پذیرایی از ترک ها بدون رونالدو

796

رئال مادرید مقابل گالاتاسرای: پذیرایی از ترک ها بدون رونالدوقهرمان ترکیه ای به خوبی می داند در ادامه نتایج ضعیفی که در این رقابت ها داشتند اگر پس از باخت به کوپنهاگن به رئال مادرید هم ببازند عملا شانسی برای صعود ندارند.
رئال مادرید در آستانه دیدار امشب برابر گالاتاسرای ،کریستیانو رونالدو را در اختیار ندارد در حالی که تقریبا صعود رئال مادرید به عنوان صدرنشین گروه بی قطعی شده.
رونالدو با روحیه ی بالایی که پس از صعود تیمش به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل داشت شنبه شب به رقابت های لالیگا بازگشت و بیست و پنجمین گل فصلش را در بازی شنبه شب برابر آلمریا زد.با این حال به نظر می رسد رونالدو با مصدومیت جزئی روبرو شده و سران مادریدی قصد ندارند به منظور احتیاط بیشتر بری این بازی از او استفاده کنند.
بازی شنبه شب برابر آلمریا با حساب ۵-۰ به پایان رسید هر چند که نامزد دریافت توپ طلای اروپا در ابتدای نیمه دوم بازی از زمین مسابقه خارج شد و سران مادریدی روز دوشنبه تایید کردند که اسکن ها نشان داده که رونالدو در قسمت زانوی چپش آسیب دیدگی مشاهده شده.
هنوز دقیقا مشخص نیست که رونالدو تا چه زمانی در دسترس نیست اما قطعا بازی چهارشنبه شب در سانتیاگو برنابئو را از دست خواهد داد.
بنابراین قطعا این بهترین خبر برای گالاتاسرای خواهد بود،بازیکنی که در دیدار دور رفت در جریا برد ۶-۱ موفق به انجام هتریک شده بود نمی تواند در دیدار برگشت تیمش را همراهی کند در حالی که این مهاجم پرتغالی در دو دیداری که در فصل گذشته این رقابت ها این دو تیم به مصاف هم رفتند چهار بار گلزنی کرده بود.
گلزنی در هر چهار بازی نخست این فصل لیگ قهرمانان برای رونالدو به معنی ۸ گل زده و قرار گرفتن در صدر رده بندی برترین گلزنان این فصل رقابت های لیگ قهرمان بود هر چند که ظاهرا شانس او برای بیشتر کردن این تعداد گل ها تمام شده.
برد ۴-۰ برابر کوپنهاگن دانمارک و گرفتن ۴ امتیاز از دو بازی رفت و برگشت برابر یوونتوس به  این معنی است که رئال برای قطعی کردن صعودش به عنوان صدرنشین فقط به یک تک امتیاز نیاز دارد اما شکست عجیب گالاتاسرای در هفته ی چهارم برابر کوپنهاگن آنها را برای این بازی بسیار نگران کرده.
روبرتو مانچینی که به دنبال باخت ۶-۱ گالاتاسرای به رئال مادرید و اخراج فاتح تریم هدایت این تیم ترکیه ای را بر عهده گرفته در حال حاضر تیمش با کسب ۴ امتیاز به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به کوپنهاگن در رده ی دوم قرار دارد اما یوونتوس قعر نشین سه امتیازی در دیگر بازی این گروه در خانه به میزبانی کوپنهاگن می رود که احتمالا به نظر نمی رسد برای بردن و کسب سه امتیاز به زحمت بیافتند.

منبع: گل

نظر خود را بگذارید


× 2 = شانزده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز