بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
رئال ، صدرنشینی خود را حفظ کرد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

رئال ، صدرنشینی خود را حفظ کرد

713

رئال مادرید

رئال مادرید با وجود آن که بیش از ۶۴ دقیقه را ده‌نفره بازی کرد توانست چهار بر یک گالاتاسرای را ببرد.
سرخیو راموس در دقیقه ۲۶ اخراج شد ولی رئال توانست برد بسیار خوبی به دست بیاورد و صدرنشینی خود را قطعی کند.
مادرید در این مسابقه کریستیانو رونالدو را در اختیار نداشت. طرفداران اما حمایت خود از او برای کسب توپ طلا را با به صورت گذاشتن نقابش نشان دادند.
مادرید بازی را خوب شروع کرد و فرصت‌های خوبی داشت تا این که در دقیقه ۲۶ ده‌نفره شد. اوموت بولوت از سرخیو راموس گذشت و در حالی که تک به تک شده بود با خطای راموس سرنگون شد. داور به راموس کارت قرمز مستقیم داد و کارلو آنچلوتی به‌سرعت ناچو را جانشین جسه کرد که در این مسابقه در خط حمله قرار گرفته بود.
اما در دقیقه ۳۷ بود که رئال گل اول را زد. گرث بیل روی یک ضربه ایستگاهی به زیبایی دروازه ارای ایشجان را گشود. البته ایشجان اشتباهاتی هم در جای‌گیری و هم در چیدن دیوار دفاعی داشت اما ضربه بیل بسیار زیبا بود.
با این حال ثانیه‌هایی پس از گل بیل بود که مردان روبرتو مانچینی گل مساوی را زدند. دیدیه دروگبا با پاس بیرون پای فوق‌العاده‌ای بولوت را پشت مدافعان صاحب توپ کرد و او هم سرضرب دروازه ایکر کاسیاس را گشود.
گالا سپس گلی زد که داور آن را آفساید اعلام کرد اما به نظر می‌رسید آفساید صحیح نباشد. اما رئال در دقیقه ۵۱ به گل دوم رسید. آنخل‌ دی‌ماریا سانتری زمینی انجام داد و آلوارو آربلوا که از تله آفساید گریخته بود دروازه حریف را گشود.
ب آربلوا در دقیقه ۶۳ کامل‌تر شد و روی پاس او بود که دی‌ماریا توپ را کنترل کرد و گل زد.
سپس کاسیاس روی ضربه سر دروگبا با واکنشی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد. در نهایت ایسکو در دقیقه ۸۰ گل چهارم را زد. او توپ را گرفت و شوتی زد که به مدافعان برخورد کرد، اما سپس دوباره صاحب توپ شد، با حرکتی عالی سلجوق اینان را پشت سر گذاشت و با خونسردی گلی خوب را به ثمر رساند.
رئال اول شدنش در این گروه را قطعی کرد و مردان مانچو باید در بازی آخر در استانبول یوونتوس را ببرند تا صعود کنند.

منبع : گل

نظر خود را بگذارید


1 × = پنج

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز