بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
دو حرکت برای توسعه پیک بازو

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۴ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

دو حرکت برای توسعه پیک بازو

1171

 دو حرکت برای پیک بازو

دو حرکت داریم که مختص پرورش جلو بازوها هستند اما تفاوت هایی با هم دارند که با نگاه ساده نمیتوان متوجه آنها شد. با این نگاه که کدامیک برای توسعه پیک بازوها بهتر است هر یک از آنها را تحلیل میکنیم.


جلو بازو دمبل لاری:

این حرکت برای جلو بازوها یک تجربه کاملاً جدید است . یکی از دلایلش این است که بازوها را جلوتر از بدن قرار می دهد و اجازه میدهد که به شکل باورنکردنی این عضلات به صورت تفکیکی درگیر شوند چرا که میز باعث میشود بالا تنه نقشی نداشته باشد.

در حرکت جلوبازو لاری مهم است که زیربغل را کامل روی تشک استراحت دهید و پشت بازوها را کامل به تشک میزتکیه دهید حتی با اینکه بازوها به صورت مجزا کار میکنند نباید وزنه را خیلی بالا ببرید که آرنجها از میز جدا شوند . در بخش بالای حرکت اندکی مانده به عمود شدن ساعدها به زمین حرکت را متوقف و معکوس کنید در بخش پایین هم اندکی خمیدگی در آرنجها حفظ کنید تا از اعمال فشاری مداوم روی بازوها مطمئن شوید.

جلوبازو دمبل میز بالاسینه:

در این حرکت زاویه میز باید ۴۵درجه باشد .تا جلوبازوها به بهترین شکل تحت کشش قرار بگیرند .نیازی نیست که این حرکت را با وزنه های سنگین اجرا کنید .در حالت شروع بازوها باید صاف باشند که به صورت خودکار روی شانه ها فشار می آورد. به این دلیل باید ابتدا بدن را به خوبی گرم کنید وبا وزنه های سبک شروع به کار کنید و به تدریج مقدار آن را افزایش دهید . در مقایسه با جلو بازو ایستاده، این مدل به میزان زیادی حرکات اضافی بدن را حذف میکند . تمرین دادن هر بازو به صورت جداگانه کمک میکند تا به راحتی بر عدم تناسب بین طرف چپ وراست بدن غلبه کنید اما برای افزایش دادن شدت تمرین سعی کنید هر دو بازو را همزمان تا ناتوانی تمرین دهید وپس از آن به صورت تناوبی چند تکرار اضافی اجرا کنید.
 دو حرکت برای پیک بازو
حرکت برتر:

هر دو حرکتی که معرفی شدند به صورت موثری جلو بازوها را درگیر میکنند. اما اگر بخواهید تاکید مضاعفی روی بخش خارجی جلو بازو قرار دهید حرکت جلوبازو دمبل روی میز بالا سینه انتخاب بهتری است . به خاطر داشته باشید که بخش خارجی جلو بازو برای تولید پیک در جلو بازوها مهم ترین بخش است . در جلو بازو دمبل روی میز بالاسینه بازوها عقب تراز بدن قرار میگیرند و این یک کشش روی جلو بازوها اعمال میکند که از بخش شروع حرکت وجود دارد.

در جلو بازو لاری آرنج ها جلوی بدن قرار میگیرند و در این حالت بخش خارجی جلو بازو تحت فشار کمتری قرار میگیرد یادتان باشد عضله ای که بطور کامل تحت کشش قرار نگیرد نمیتواند خیلی محکم منقبض شود.

منبع : jafarpoor.com

نظر خود را بگذارید


− نُه = 0

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز