بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
دل‌بوسکه: بازيکنان ما بايد متواضع و فروتن باشند

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
یکشنبه ۶ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

دل‌بوسکه: بازیکنان ما باید متواضع و فروتن باشند

167

سرمربی اسپانیاسرمربی اسپانیا به بازیکنانش هشدار داد نباید مغرور باشند و با عناوین قهرمانی که در سال‌های اخیر کسب کرده‌اند، خوش باشند.
تیم ملی فوتبال اسپانیا که قهرمان ۲ دوره اخیر جام ملت‌های اروپا و جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی شده است در فینال جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۳ با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب برزیل، میزبان رقابت‌ها شد.
به گزارش تسنیم، ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی اسپانیا به روزنامه «آس» گفت: بازیکنان ما بازیکنانی هستند که به عناوین خیلی مهمی دست یافته‌اند و تقریباً می‌شود گفت که در سال‌های اخیر هر چیز ممکن را به دست آورده‌اند. آنها در مقایسه با ۵ یا ۶ سال گذشته همه چیز را به نوعی متفاوت می‌بینند و همین تنها موضوعی است که از آن می‌ترسم. بازیکنان ما باید متواضع و فروتن باشند. ما باید گذشته را به فراموشی بسپاریم و نباید با عناوینی که در سال‌های اخیر به دست آورده‌ایم خوش باشیم.
وی افزود: ما پا به جام جهانی دیگری خواهیم گذاشت که رقابتی متفاوت در کشور و قاره‌ای متفاوت است. ما باید با همان روحیه‌ای که پا به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی گذاشتیم به برزیل سفر کنیم و این مهم‌ترین نکته است.
سرمربی ۶۰ ساله ماتادورها که شاگردانش در گروه B جام جهانی ۲۰۱۴ با تیم‌های شیلی، استرالیا و هلند هم‌گروه است، تصریح کرد: تواضع فقط یک واژه نیست. وقتی صحبت از تواضع و فروتنی می‌کنم به این دلیل است که راه به موفقیت رسیدن را می‌دانم. اسپانیا تیم خوبی دارد و دلیلی ندارد از رقبا بترسیم ولی نباید احتیاط را هم کنار بگذاریم.
دل‌بوسکه اظهار داشت: ما تیمی هستیم که قادر به شکست هر حریفی هستیم ولی در جام جهانی رقبای قدرتمندی به خصوص از منطقه آمریکای جنوبی از جمله برزیل، کلمبیا، آرژانتین و شیلی حضور دارند. از منطقه اروپا هم تیم‌هایی مانند آلمان، هلند و پرتغال مدعی قهرمانی هستند و باید به تمامی آنها احترام گذاشت.

نظر خود را بگذارید


− 1 = هیچ

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز