بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
دعوت فارک از مارادونا براي شرکت در بازي دوستانه براي صلح

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
چهارشنبه ۹ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

دعوت فارک از مارادونا برای شرکت در بازی دوستانه برای صلح

803

دعوت فارک از مارادونا برای شرکت در بازی دوستانه برای صلحگروه چریکی فارک کلمبیا روز دوشنبه از دیه گو مارادونا، ستاره پیشین فوتبال آرژانتین و جهان خواست در بازی دوستانه ای که برای آرمان صلح در هاوانا برگزار خواهد شد، شرکت کند.
ایوان مارکز، رئیس فارک روز دوشنبه در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد:« ما نیاز داریم که در بازی دوستانه فوتبال که برای صلح در هاوانا برگزار خواهد شد، نمایندگان خوبی داشته باشیم بنابراین از مارادونا دعوت کردیم با حضور در تیم ما، به تحقق صلح در کلمبیا کمک کند.»
یک هیئت از گروه چریکی فارک روز شنبه به ابتکار کارلوس والدراما ، بازیکن ملی پوش سابق کلمبیا، مبنی بر برگزاری یک بازی دوستانه فوتبال برای صلح در کشور پاسخ مثبت داد.
مسئولان فارک در راستای پیشنهاد والدراما خواستار آن شده اند که یک بازی دوستانه رفت و برگشتی در شهر هاوانا و در محله پسکادیتو در شهر سانتا مارا که از مراکز فوتبال خیز کلمبیا است، برگزار شود.
مارکز خاطر نشان کرد:« خیلی خوب می شود که مارادونا ما را در این مسابقه همراهی کند و در تیم ما بازی کند تا بلکه بتوانیم سرانجام پس از سالهای طولانی به صلح دست پیدا کنیم.»
هیئت گروه چریکی فارک به سرپرستی مارکز از یک سال پیش در شهر هاوانا، پایتخت کوبا، با نمایندگان دولت کلمبیا درباره یک توافق پنج ماده ای مذاکره می کند به امید این که بتواند به مناقشه مسلحانه ای که از پنجاه سال پیش در کلمبیا ادامه دارد، پایان دهد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از هاوانا،اخیرا گروه فارک و نمایندگان دولت خوان مانوئل سانتوس، رئیس جمهور کلمبیا، درباره دو ماده از پنج ماده مورد مذاکره یعنی اصلاحات کشاورزی و مشارکت فارک در حیات سیاسی کلمبیا توافق کرده اند.

منبع: واحد مرکزی خبر

نظر خود را بگذارید


× سه = 12

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز