دعوت فارک از مارادونا براي شرکت در بازي دوستانه براي صلح

دعوت فارک از مارادونا برای شرکت در بازی دوستانه برای صلح

دعوت فارک از مارادونا برای شرکت در بازی دوستانه برای صلحگروه چریکی فارک کلمبیا روز دوشنبه از دیه گو مارادونا، ستاره پیشین فوتبال آرژانتین و جهان خواست در بازی دوستانه ای که برای آرمان صلح در هاوانا برگزار خواهد شد، شرکت کند.
ایوان مارکز، رئیس فارک روز دوشنبه در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد:« ما نیاز داریم که در بازی دوستانه فوتبال که برای صلح در هاوانا برگزار خواهد شد، نمایندگان خوبی داشته باشیم بنابراین از مارادونا دعوت کردیم با حضور در تیم ما، به تحقق صلح در کلمبیا کمک کند.»
یک هیئت از گروه چریکی فارک روز شنبه به ابتکار کارلوس والدراما ، بازیکن ملی پوش سابق کلمبیا، مبنی بر برگزاری یک بازی دوستانه فوتبال برای صلح در کشور پاسخ مثبت داد.
مسئولان فارک در راستای پیشنهاد والدراما خواستار آن شده اند که یک بازی دوستانه رفت و برگشتی در شهر هاوانا و در محله پسکادیتو در شهر سانتا مارا که از مراکز فوتبال خیز کلمبیا است، برگزار شود.
مارکز خاطر نشان کرد:« خیلی خوب می شود که مارادونا ما را در این مسابقه همراهی کند و در تیم ما بازی کند تا بلکه بتوانیم سرانجام پس از سالهای طولانی به صلح دست پیدا کنیم.»
هیئت گروه چریکی فارک به سرپرستی مارکز از یک سال پیش در شهر هاوانا، پایتخت کوبا، با نمایندگان دولت کلمبیا درباره یک توافق پنج ماده ای مذاکره می کند به امید این که بتواند به مناقشه مسلحانه ای که از پنجاه سال پیش در کلمبیا ادامه دارد، پایان دهد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از هاوانا،اخیرا گروه فارک و نمایندگان دولت خوان مانوئل سانتوس، رئیس جمهور کلمبیا، درباره دو ماده از پنج ماده مورد مذاکره یعنی اصلاحات کشاورزی و مشارکت فارک در حیات سیاسی کلمبیا توافق کرده اند.

منبع: واحد مرکزی خبر

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.