بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
در وزنه‌ برداری به حقم نرسیدم

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۴ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

در وزنه‌ برداری به حقم نرسیدم

811

sdfasdfدر وزنه‌ برداری به حقم نرسیدم
توکلی: فکر می‌کردند هدفم تیم ملی بزرگسالان است/ المپیکی‌ها باید به تیم ملی برگردند
سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان گفت: خیلی‌ها فکر می‌کردند حتما با تیم ملی بزرگسالان به وزنه‌برداری بازخواهم گشت.
خبرگزاری فارس: توکلی: فکر می‌کردند هدفم تیم ملی بزرگسالان است/ المپیکی‌ها باید به تیم ملی برگردند
حسین توکلی  در خصوص بازگشتش به تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان وزنه‌برداری ایران گفت: نمی‌خواستم با حرف و حدیث به وزنه‌برداری برگردم و فقط قصدم خدمت بوده و هست و واقعا برایم مهم نیست که در چه رده‌ای به فعالیت بپردازم. من عاشق این کار هستم و می‌خواهم هر چه در توان دارم بگذارم چرا که از هر لحاظ چه بحث مالی و چه قهرمانی به هر آنچه که خواسته‌ام، رسیده‌ام و در حال حاضر در بحث مربیگری هم به دنبال میز و این جور چیزها نبوده‌ام.
وی ادامه داد: وقتی سرمربیگری تیم‌های رده‌های سنی به من واگذار شد، پیش خودم گفتم بهترین فرصت است تا ثابت کنم که هدفم از بازگشت فقط سرمربیگری تیم ملی بزرگسالان نبوده است.


توکلی گفت: مسابقات جوانان و نوجوانان آسیا را در طی دو سه ماه آینده در پیش داریم و پس از آن مسابقات قهرمانی جوانان جهان را در پیش داریم و فعلا باید تمرکزمان روی این دو مسابقه پیش رو باشد، به همین منظور اردوها را هفته آینده با تعداد نفرات بالا آغاز می‌کنیم و در نهایت سعی می‌کنیم در هر وزن بهترین نفرات را در تیم ملی نگه داشته و آنها را به مسابقات اعزام کنیم.
وی در مورد شایعه سرمربیگری نصیری‌نیا در تیم ملی وزنه‌برداری گفت:‌ در این خصوص خبری ندارم و در جریان نیستم.
توکلی در مورد اینکه آیا با حضور وی در وزنه‌برداری باید بازگشت المپیکی‌ها را قطعی دانست، یادآور شد: المپیکی‌ها باید حتما به اردوی تیم ملی بازگردند، البته یک مقدار باید شرایط هم حل و فصل شود و این موضوع یک مقدار زمان و جابجایی‌های مقطعی در برخی قسمت‌ها را می‌خواهد تا آنها بازگردند. مشکلات باید حل شود و امیدوارم شاهد حضور آنها به زودی در اردوهای تیم ملی باشیم.
سرمربی تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان در پاسخ به این سؤال که آیا قول می‌دهد روند موفقیت‌های تیم ملی همچنان ادامه داشته باشد، گفت: امیدوارم. کشور ایران در تاریخ المپیک اولین مدال ورزش خود را در وزنه‌برداری به دست آورده است، پس بهتر است مشکلات را کنار گذاشته و قدر این رشته را بیشتر از گذشته بدانیم.
وی در مورد تبریک کوروش باقری به وی و این اظهارنظر باقری مبنی بر اینکه توکلی باید سرمربی تیم ملی بزرگسالان هم شود، گفت: او محبت دارد. باقری نظر شخصی‌اش را گفته و نشان‌دهنده محبت به وی به من است.
توکلی یادآور شد:‌ امروز دیگر می‌خواهم دین خود را در زمینه مربیگری به کشورم ادا کنم. اعتقاد دارم در این رشته ورزشی خیلی به حقم نرسیدم. البته در دوره افشارزاده مربیگری تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان را بر عهده داشتم که از دل آن تیم امثال بهداد سلیمی، بهادر مولایی و سعید محمدپور پرورش یافتند که سپس این تعداد از وزنه‌برداران با مربیان دیگر توانستند در سطح جهانی عنوان کسب کنند.
وی ادامه داد: وقتی رضازاده با توجه به مشکلات اخیر صحبت‌های لازم را با من انجام داد و درخواست کمک کرد به این دلیل بود که می‌خواست از تمام ظرفیت‌های وزنه‌برداری کشور استفاده شود تا حال و روز این رشته ورزشی بهتر شود. درست است که فدراسیون موفقی را در چند سال اخیر داشته‌ایم اما این موفقیت‌ها به راحتی به دست نیامده و برایش زحمت کشیده شده است.
توکلی یادآور شد: نقدهایی در این مدت وارد بود و خودم سعی کردم در مواقعی که لازم باشد انتقاد کنم اما در کنار نقد، خوبی‌ها هم را گفتم. چرا که همیشه به دنبال این هستم که فدراسیون وزنه‌برداری موفق باشد. در حال حاضر هم احساس کردم که می‌توانم به وزنه‌برداری که عشقم هست به این طریق کمک کنم و زمانی که رضازاده از من خواست تا به فدراسیون بیایم آن را به فال نیک گرفته و این کار را انجام دادم.
سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان یادآور شد: باید قبل از هرز رفتن استعدادها به افراد نخبه بتوانیم با کارهای انگیزشی آنها را در تیم ملی نگه داریم. اینکه صرفا یک وزنه‌بردار بخواهد به خاطر یک قهرمانی همیشه در اردوها باشد درست نیست و چه بسا با حضور استعدادها بتوانیم خیلی زود به اهداف‌مان برسیم.
توکلی در مورد اینکه به نظر می‌رسید که وی به‌ عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان انتخاب شود،‌گفت: در این مورد نظر خاصی ندارم. تیم ملی بزرگسالان یکی از آرزوهای هر فردی می‌تواند باشد. و من هم به آن علاقه شخصی دارم اما در حال حاضر نیاز بود تا من در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان فعالیت کنم. البته برای من خیلی مهم نبوده کجا بخواهم فعالیت کنم، چون خیلی‌ها فکر می‌کردند حتما با تیم ملی بزرگسالان برخواهم گشت که من با این کار نشان دادم می‌توان با تیم‌های رده سنی هم بازگشت که البته در این بین یک سری حرف‌ها مطرح شد که من را ناراحت کرد.

منبع:خبرگزاری فارس

نظر خود را بگذارید


4 + = یازده

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز