بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
در حین عضله سازی نباید نگران افزایش وزن باشید

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

در حین عضله سازی نباید نگران افزایش وزن باشید

1062

ساخت عضلاتی قوی و نیرومندماهیچه ها و عضلات بدن، تنها ترکیبی از فیبرها و اعصاب نیستند، بلکه مجموعه ای از بافت های پیچیده ای هستند که مسئول تحرک و انجام حرکات بدنی بوده در این حین، با فعالیت بدنی، منجر به سوزاندن کالری و چربی های اضافه بدن می شوند.
در اینجا چند مطلب جالب را در مورد عضلات بدن با هم می خوانیم.
مونیکا نلسون، کارشناس ورزش و تناسب اندام در انجمن ورزشی آمریکا، به نوشیدن آب کافی و هیدراته نگه داشتن بدن بسیار تاکید دارد.چرا که ۷۰ درصد ماهیچه های بدن را آب تشکیل می دهد.بنابراین زمانیکه در حال انجام فعالیت بدنی هستید، همواره باید بدن را هیدراته نگه دارید.
نوشیدن آب و هیدراته نگه داشتن بدن را هرگز فراموش نکنید.
– بافت ماهیچه ای بدن، ۴۰-۳۰ درصد از وزن بدن را به خود اختصاص می دهد.
جالب است بدانید، از آنجاییکه عضله از چربی سنگین تر است، در هنگام عضله سازی، نگران وزن خود نباشید.
بدن عضلانی، سنگین تر اما بسیار سالم تر و زیباتر از بدنی همراه با توده های چربی خواهد بود.
به گفته سوزان بوان، کارشناس تناسب اندام، استفاده از وزنه های سنگین تر ،طی انجام تمرینات ورزشی، لزوما ماهیچه ها را قوی تر نمی سازد.
به منظور ساخت عضلاتی قوی و نیرومند، بهتر است در کنار استفاده از وزنه های مناسب، بر اجرای صحیح تمرینات به وزنه توجه خاصی داشته باشید.
اگر وزن مناسبی دارید و با هدف عضله سازی ورزش می کنید، در هر حرکت سعی کنید تمرکز خاصی بر عضله مورد نظر داشته باشیدو حرکات را حتما صحیح انجام دهید.
کار با یک یک عضلات، آنها را نیرومند و قوی ساخته و همین تناسب میان عضلات، بدنی خوش فرم و ایده ال را به شما هدیه خواهد داد.
برخی حرکات، در عین سادگی، چندین عضله را همزمان به کار وامی دارد و همین خود، یکی از ابعاد زیبای ورزش محسوب می شود.

منبع: مه شو

نظر خود را بگذارید


5 − = چهار

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز