بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
درخواست امیر علی‌اکبری: برای اعاده حیثیت از من تست دوپینگ بگیرید/ کشتی برایم تمام شد

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

درخواست امیر علی‌اکبری: برای اعاده حیثیت از من تست دوپینگ بگیرید/ کشتی برایم تمام شد

151

درخواست امیر علی‌اکبری: برای اعاده حیثیت از من تست دوپینگ بگیرید/ کشتی برایم تمام شدامیر علی‌اکبری می‌گوید کشتی برای او تمام شده اما از مقامات ورزش ایران تقاضا دارد تا برای اعاده حیثیت از وی آزمایش دوپینگ بگیرند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر علی‌اکبری قهرمان وزن ۱۲۰ کیلوگرم کشتی فرنگی جهان از سوی فدراسیون جهانی کشتی برای همیشه محروم شد. علی‌اکبری در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: همان‌طور که گفتم من در این چند ماه حتی جرأت استفاده کردن از مکمل‌های مجاز را هم نداشتم و حتی در اردوهای تیم ملی نیز از کلمن حاضر در تمرینات استفاده نمی‌کردم و با خودم آب پلمپ شده می‌بردم.
قصد متهم کردن “ریف” را ندارم
اما تنها اشتباهی که در این چند ماه کردم این بود که قبل از مسابقه‌ی فینال در حالی که با پزشک تیم آذربایجان که دوستی دیرینه‌ای با ایرانی‌ها دارد خود را برای مسابقه‌ی فینال آماده می‌کردم، او به من قرص دیکلوفناک داد تا درد زانوهایم کم شود. البته من قصد متهم کردن “ریف” ماساژور بلغاری تیم ملی آذربایجان را ندارم؛ چرا که شاید واقعا آن قرص دیکلوفناک بوده است اما حرف من این است که سناریویی که برای حذف من از کشتی برنامه‌ریزی شده بود گردن‌کلفت‌تر از این حرف‌ها است و من قربانی مافیای کشتی شدم.
می‌خواهم مردم بفهمند امیر علی‌اکبری پاک بوده است.
قهرمان سال ۲۰۱۰ جهان هم‌چنین در مورد تنها خواسته‌اش از مسوولین ورزش گفت: کشتی دیگر برای من تمام شده است و می‌دانم که نمی‌شود کاری کرد اما از مسوولین ورزش می‌خواهم برای دفاع از حیثیتم از من آزمایش دوپینگ بگیرند تا مشخص شود که امیر علی‌اکبری با دوپینگ قهرمان جهان نشده است. این ماده‌ای که برای نمونه‌ی من اعلام کردند حداقل تا شش ماه در بدن می‌ماند و اگر من دوپینگ کرده باشم الان هم باید این ماده در بدنم باشد. هدف من این است که تنها در داخل کشور اعاده حیثیت کنم و بتوانم در آینده زندگی کنم. می‌خواهم مردم بفهمند که امیر علی‌اکبری پاک بوده است.
ای کاش هیچ وقت به وزن ۱۲۰ کیلوگرم نمی‌آمدم
وی هم‌چنین گفت: ای کاش هیچ وقت به وزن ۱۲۰ کیلوگرم نمی‌آمدم؛ چون وزنی نیست که بخواهند به ایران مدال طلای المپیک بدهند. حالا که فکر می‌کنم، به این نتیجه می‌رسم که ای کاش در ۹۶ کیلوگرم می‌ماندم تا مافیای کشتی این‌طور مرا قربانی نمی‌کرد.
علی‌اکبری در پایان در پاسخ به این سوال که حالا که کشتی تمام شده برای زندگی‌ات چه برنامه‌ای داری، گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای ندارم؛ چون تمام اولویت‌های زندگی من کشتی بود. حالا باید موج این جریانات بخوابد تا بتوانم برای آینده‌ی زندگی‌ام به خوبی فکر کنم. در این دو روز قبل رفتارهای خوبی با من نشد اما فکر می‌کنم مردم پس از این‌که حرف‌هایم را شنیدند متقاعد شده باشند که بی‌گناهم و دیدگاه‌ها نسبت به من تغییر کرده است. از فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون کشتی تنها می‌خواهم شرایط را طوری مهیا کنند که از من آزمایش گرفته شود.

نظر خود را بگذارید


+ 7 = نُه

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز