بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
درخشندگی پوست با مواد غذای طبیعی

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
جمعه ۱۱ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

درخشندگی پوست با مواد غذای طبیعی

885

درخشندگی پوست با مواد غذای طبیعی

روغن زیتون

روغن زیتون یک مرطوب کننده عالی برای پوست‌های خشک است. برای شستن پوست نیز از این روغن می‌توانید استفاده کنید. برای این کار، روغن زیتون را روی پوست صورت ماساژ داده و پس از چند دقیقه آن را با آب گرم بشویید سپس با حوله خشک کنید.

عسل

عسل دارای خواص شفابخش بسیاری است و شفاف کردن پوست یکی از آن‌هاست. از عسل به عنوان ماسک استفاده کنید.

ماسک عسل و دارچین برای رفع آکنه مفید است. به عسل خام مقداری شکر اضافه کرده و از آن به عنوان یک اسکراب ( خراشیدن پوست) استفاده کنید و پوستتان را شفاف کنید.

تخم‌مرغ

برای شفافیت پوست و بستن منافذ آن، از ماسک سفیده تخم‌مرغ استفاده کنید.

آب لیمو

برای رفع جوش‌های پوستی و درخشندگی پوست از آب لیموی رقیق شده با آب استفاده کنید. برای این کار پوست خود را آغشته به آب لیموی رقیق شده کرده و پس از چند دقیقه آن را با آب ولرم بشویید و با حوله خشک کنید.

شکر

از این ماده غذایی نیز برای تمیزی و درخشنگی پوست استفاده می‌شود. با شکر، پوست خود را اسکراب و پولیش کنید. برای این کار شکر را به تنهایی یا در صورت خشک بودن پوست، همراه با مقداری روغن زیتون به صورت خود بمالید سپس صورتتان را بشویید.

ماست

دیر زمانی است که خواص ماست به عنوان اکسیر سلامتی و طول عمر مطرح شده ولی از تاثیر این ماده غذایی بر پوست مطالب زیادی گفته نشده است.

از ماست به عنوان ماسکی طبیعی بر روی پوستتان استفاده کنید و پس از مدتی شاهد جوان‌سازی پوست خود شوید. این ماده غذایی دارای اسیدهای طبیعی است و پوست شما را پس از مدتی پوسته پوسته می‌کند و بعد از این مرحله دارای پوستی زیبا و براق خواهید شد.

منبع : تک اندام

نظر خود را بگذارید


دو × 9 =

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز