بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
درباره آناوار (anavar)

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
دوشنبه ۷ فروردین
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

درباره آناوار (anavar)

2745

 درباره آناوار (anavar)
آناوار یک داروی استروئید می باشد که بصورت قرص موجود می باشد و در دز های ۵/۲ و ۱۰ میلی می توان این دارو را مصرف کرد.این دارو نام دیگری نیز دارد که در برخی کشور ها به نام ژنریک ، اکساندرلون نیز از این دارو نام برده می شود.ورزشکاران از این دارو اغلب برای رشد و حجم عضلانی استفاده می کنند در صورتی که این دارو تاثیر چندانی بر افزایش حجم ندارد بلکه تاثیر اصلی این دارو بر سفتی عضلات و قدرت بدنی می باشد.

این دارو دارای خواص آندروژنیک می باشد اما در حد خیلی پایین!! به همین علت نیز، مصرف این دارو با افزایش احتباس آب و املاح چندانی همراه نخواهد بود. گفته می شود که این دارو در مقایسه با دیگر استروئیدها، دارویی به نسبت سالم تر و کم ضررتر است اما این نکته را نیز فراموش نکنید که استروئید سالم و بی ضرر برخلاف ادعاهایی که برخی از افراد مخصوصا فروشندگان این داروها می کننددر دنیا وجود ندارد.

این دارو در بین وزنه برداران بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است.زنان نیز می توانند از این با خیال راحت استفاده کنند زیرا این دارو به هورمونهای ج ن س ی زنانه تبدیل نمی شود.

در هر جعبه آن ۳۰ قرص وجود دارد و یکی از مطمئن ترین آنابولیک هایی است که برای بچه ها و زنان تجویز می شود و آثار سو کمی دارد. برای ورزشکاران آنابولیک قوی نمی باشد و بیشتر قدرت می دهد تا حجم عضلات. با این وجود می تواند به کبد آسیب برساند چون یک نوع آلفا ۱۷ در آن وجود دارد و این امر در صورتی که بیش از اندازه استفاده بشود.
دز مصرفی آن: ۱-۲ قرص در روز است.

مصرف این دارو چه در موارد پزشکی و چه در موارد ورزشی، در مقایسه با دیگر داروها با عوارض جانبی بسیار کمتری همراه است. تاثیر این دارو را می توان در افزایش قدرت و در خشکی عضلات خلاصه کرد.این دارو به دلیل خواص آندروژنیکی پائینی که دارد در بین ورزشکاران زن نیز محبوبیتی فراوان پیدا کرده است.

مصرف این دارو به همراه دیگر استروئیدها نظیر: دکادورابولین – وینسترول و پریموبولان دپو نتیجه مطلوبتری را به دنبال خواهد داشت. متخصصان علم پزشکی و داروسازی، دز معمول مصرف این دارو را بین ۱۰ الی ۳۰ میلی گرم در روز توصیه کرده اند.

منبع : ایرانی فیتنس

نظر خود را بگذارید


8 − = یک

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز