دایی که فرگوسن نیست

رضایی؛
دایی که فرگوسن نیست، از پرسپولیس رفت برمی گردم ؛ تا لحظه مرگم به پرسپولیس فکر می کنم
مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «می‌خواهند مرا به زور از فوتبال محو کنند.»

شیث رضایی بازیکن سابق پرسپولیس این روزها به تنهایی سخت تمرین می کند تا دوباره خودش را احیا کند و به لیگ برتر برگردد. او چند پیشنهاد دارد ولی می گوید که دلش با پرسپولیس است و آرزویش بازگشت به این تیم. مصحاحبه با وی را بخوانید.
* فکر می‌کردی کسی که روزی قرار بود لژیونر شود حالا بدون تیم باشد؟
– زمان می‌گذرد و خیلی‌ها باید تاوان رفتارهایشان را بدهند. من اعتقاداتی دارم که از آن‌ها کوتاه نمی‌آیم. من هر چه در زندگی دارم متعلق به خانواده‌ام است و هرگز دنبال‌ نان حرام نرفته‌ام. من به خاطر عشق به پرسپولیس قید خیلی مسائل را زدم و حتی گفتند تو آماتور و جوگیر هستی اما تاوان عشق به پرسپولیس را پرداخت کردم. حتی نگذاشتند به خاطر این‌که در پرسپولیس بمانم با اشتورتگارت آلمان قرارداد ببندم در حالی که آن‌ها حتی سفارش پیراهن تبلیغاتی مرا هم داده بودند و مارکوس بایل سرمربی آن زمان اشتورتگارت گفت دفاع باهوش و تاکتیک‌پذیری هستی که باید با تجربه‌تر شوی اما علیه من نامه و فکس زدند تا نتوانم قرارداد ببندم.
* قبول داری حاشیه فوتبالت را نابود کرد و خودت هم تا حد زیادی مقصر هستی؟
– حاشیه را زمانی خودت به وجود می‌آوری و زمانی برای تو به وجود می‌آورند. من در ماجرای دیدار با داماش مقصر نبودم. در ماجرای هواپیما مقصر بودم اما کدام یک از آقایان آمدند بزرگی کنند تا ما دوباره به راه درست برگردیم، در صورتی که به جای آن خوشحال هم شدند و راه افتادند برای نابودی من دست به هر کاری بزنند.
* چه کسانی از نابودی تو سود می‌بردند؟
– اسم آن‌ها را برده‌ام و دیگر نمی‌خواهم علیه کسی مصاحبه کنم، اما آن‌قدر تمرین می‌کنم تا دوباره برگردم؛ می‌خواهم تا ۳۶ سالگی بازی کنم و چون کاری نکردم آویزان کسی هم نمی‌شوم، تنها برگ برنده من اعتقادم به خدا و تمریناتی است که انجام می‌دهم.
* اما خیلی‌ها می‌گویند شیث دیگر تمام شده.
– من زمانی فوتبالم تمام می‌شود که خودم خداحافظی کنم نه این‌که به زور مرا خداحافظی بدهند و دوباره برگردم.
* حتما می‌خواهی به پرسپولیس برگردی؟
– به خدا اگر آقایان سرکار نبودند و برای من پرونده‌سازی نمی‌شد الان در خط دفاع پرسپولیس راحت بازی می‌کردم.
* هنوز هم به پرسپولیس فکر می‌کنی؟
– من تا لحظه مرگم هم به پرسپولیس فکر می‌کنم و می‌خواهم فوتبالم را در پرسپولیس به پایان برسانم.
* و اگر دایی تا آن زمان در پرسپولیس باقی ماند؟
– فرگوسن که نیست؛ زمان رفتن همه ما فرا می‌رسد و من نگران نیستم، اگر حق باشد من با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی می‌کنم.

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.