بدنسازی|فیتنس|اخبار ورزشی|مقالات ورزشی

بدنسازی,زیبایی اندام

فیتنس|بدنسازی

ورزش برای همه

بدنسازي

بدنسازي و تناسب اندام
دایی امشب تبرئه می شود

طراحی وب سایت و بهینه سازی

مجری طراحی وب سایت های بزرگ تجاری فروشگاهی در سراسر کشور با طراحی های بسیار شکیل و پر محتوا و سایت های داینامیک و پنل مدیریت

wideweb.ir drbehzadfarokhi.comبدنسازی گاهی می توان در مورد برنامه حسابداری بحث کرد و با توجه به نرم افزارهایی که تا کنون تولید شده www.rayasepehr.com را به عنوان بهترین نمونه این نرم افزار ها قرار داد.sharp-ir نیز شرکتی می باشد که در رسته کاری تصفیه هوا فقش موثری را ایفا می کند. این سایت می تواند آموزش بسیار مناسبی در زمینه تولید نرم ادستگاه های تصفیه هوا داشته باشد. اکنون زمان آن رسیده که برخی از هاست های برتر کشور را معرفی کنیم و از میان این هاست ها ، موارد لینوکسی آن را مجزا کنیم و به بازدیدکننده نمایش دهیم. هاست لینوکس ایران هاست24 بی شک از بهترین هاست های لینوکس ایران و ارزانترین می باشدهاست لینوکس
  • با بینی زیبا و جراحی زیبایی بینی بهترین باشید جراحی بینی از بهترین جراحی های زیبایی می باشد
  • شکم خود را با رژیم آب کنید و اگر نشد بهترین گزینه جراحی لاغری شکم یا جراحی زیبایی شکم می باشد.جراحی شکم در جراحی های شکم به یک زیبایی اندام برسید
  • جراحی سینه
  • جراحی لیفت صورت می تواند به زیبا شدن صورت شما در عمل لیفتینگ کمک کند
  • جراحی پلک هم با متخصص این رشته دکتر آرش نجف بیگی به اوج خود رسیده و پلک های مراجعه کنندگان عمل می شود
  • جراحی لاغری
  • با راهبند های الکتروپارس به بهترین نحو ممکن راهبند اتوماتیک را ملاحظه کنید و بعد از دیدن قیمت راهبند های اتوماتیک تصمیم بگیرید
سه شنبه ۵ بهمن
جراحی زیبایی و لیزر  کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24تن ورز

دایی امشب تبرئه می شود

202

دایی امشب تبرئه می شود
دهقان با این لایحه به کمیته استیناف رفت و حالا گفته می شود در بررسی امروز عصر، تکلیف پرونده مشخص می شود که احتمالا نتیجه آن تبرئه دایی خواهد بود.
نشست پرسپولیسی ها با مسئولان کمیته استیناف روز گذشته برگزار شد و به نظر می رسد نتایج تازه ای در بر داشته باشد.
بهمن دهقان پس از این جلسه به ایسنا گفت: لایحه جدید خود را بر اساس مدارک جدید تقدیم کمیته استیناف کردیم و اعضای این کمیته نیز با رویی باز پذیرای لایحه جدید ما بودند. خوشبختانه در این جلسه به دور از هر گونه جناح‌بندی و فارغ از فضای رسانه‌ای موجود دو طرف مباحث خود را مطرح کردند.
وی افزود: البته در این جلسه تاکید دوباره‌ای داشتیم که طرف بحث ما درباره موضوع مطرحه به هیچ عنوان باشگاه سپاهان نبوده و خدایی ناکرده اتهامی نسبت به این باشگاه از سوی دایی مطرح نشده است. به هر حال ما اعاده دادرسی کردیم و کمیته استیناف هم پذیرای صحبت ما بود و اکنون باید منتظر اعلام نظر این کمیته باشیم.
دهقان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید چه زمانی کمیته استیناف نظر خود را اعلام کند و آیا تا آن زمان محرومیت دایی اعمال می‌شود یا خیر، گفت: نمی‌دانیم که کمیته استیناف چه زمانی به این اعاده دادرسی پاسخ می‌دهد اما اعاده دادرسی مانع از اجرای حکم نیست. با این حال از کمیته استیناف خواهش کرده‌ایم که در صدور رای تسریع داشته باشد.
به گزارش سایت گل روز گذشته قبل از تمرین پرسپولیس دایی نشستی یکساعته با دهقان و یکی از دوستان خود که وکیل است داشته و جمیع موارد را بررسی کرده و لایحه جدیدی ارائه داده اند.
فیلم کنفرانس دایی بعد از بازی با سپاهان هم در اختیار استیناف قرار گرفته که در آن دایی به صراحت می گوید«همین داور در دربی هم علیه پرسپولیس سوت زد» تا ثابت کند بحث بر سر اینکه حریف پرسپولیس سپاهان بوده یا استقلال نیست و منظور فقط شخص قهرمانی بوده است.ضمن اینکه بررسی این پرونده نیازمند اعلام رای درباره پرونده محسن قهرمانی است.
دهقان با این لایحه به کمیته استیناف رفت و حالا گفته می شود در بررسی امروز عصر، تکلیف پرونده مشخص می شود که احتمالا نتیجه آن تبرئه دایی خواهد بود.
صالحی در این باره به خبر ورزشی گفته:ما به استنباط اینکه منظور دایی تطمیع قهرمانی از سوی سپاهان بوده او را محروم کردیم اما وکیلش حرفهای تازه ای زد و مباحث جدیدی مطرح کرد که با توجه به اینکه پرسپولیس پنجشنبه با سایپا بازی دارد امروز مجددا رسیدگی می کنیم تا رای صادر شود چون جلسه دیروز به نتیجه نرسید.
اگر انصافا به این نتیجه برسیم که نیت دایی توهین نبوده شهامت اعتراف به اشتباه را دارم و دایی تبرئه خواهد شد.

نظر خود را بگذارید


+ سه = 8

 کتاب اصول و سیستم های تمرینی در بدنسازیتبلیغات 24 تن ورز