دايي رسما عذر حقيقي را خواست/براي من اولويت انضباط است

دایی رسما عذر حقیقی را خواست/برای من اولویت انضباط است

 دایی رسما عذر حقیقی را خواست/برای من اولویت انضباط استاما متاسفانه علیرضا در بازی با راه‌آهن بی‌انضباطی کرد و من هم او را به باشگاه سپردم.
روز قبل علی دایی در مصاحبه ای در مورد وضعیت علیرضا حقیقی صحبت کرد. او از کلمه اخراج حرفی نزد اما صحبت هایش دقیقا چنین کلمه ای را به ذهن متبادر می کرد. دایی در این مورد گفت:«برای من در مربیگری‌ام انضباط تیمی از همه چیز مهمتر است و از موقعی که من بازی می‌کردم و یا به عنوان مربی کار می‌کنم این موضوع برایم همیشه اهمیت زیادی دارد.واضح است بازیکن باید تابع مربیان خودش باشد. متاسفانه علیرضا حقیقی با اینکه دروازه‌بان آینده‌دار و خوبی است اما کمی دچار مشکل شد.»
دایی سپس بیشتر توضیح داد:«من خودم اول فصل با توجه به اینکه سه دروازه‌بان داشتم تصمیم گرفتم علیرضا حقیقی را بیاورم تا به تیم ملی ایران کمک کنم.او را به پرسپولیس آوردم چون جوان و جویای نام است اما متاسفانه علیرضا در بازی با راه‌آهن بی‌انضباطی کرد و من هم او را به باشگاه سپردم.مسئله دیگری نبود و زیاد دوست ندارم درباره‌اش حرفی بزنم تا انشاءالله تصمیمات لازم گرفته شود. من خودم حقیقی را به پرسپولیس آوردم اما …»
دایی بیشتر توضیح نداد اما همین جمله به معنای نخواستن علیرضا حقیقی است.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.