دايي:دو پنالتي ما گم شد/بهتر از تراكتور بوديم

دایی:دو پنالتی ما گم شد/بهتر از تراکتور بودیم

دایی:دو پنالتی ما گم شد/بهتر از تراکتور بودیمما فقط ۱۵ دقیقه اول بازی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم سوار بازی شدیم. در نیمه دوم حاکم بازی بودیم. موقعیت ساختیم ولی نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم
علی دایی در خاتمه دیدار با تراکتورسازی،تیمش را سزاوار دست کم یک امتیاز می دانست. او همچنین در مورد عملکرد داوری اعتقاد داشت دو پنالتی تیمش در تبریز گم شده است.
نمای کلی بازی
فکر می‌کنم فقط ۱۵ دقیقه اول فوتبال بازی نکردیم و تمام موقعیت‌های تراکتورسازی در همین دقایق بود. در ۷۵ دقیقه دیگر ما سوار بر مسابقه بودیم و بر توپ و میدان احاطه داشتیم روی یک صحنه کرنر اشتباه کردیم و تراکتورسازی به گل رسید. در نیمه دوم همه جوره حاکم بر توپ و میدان بودیم و بیش از ۶، ۷ موقعیت گل داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم.
عملکرد داوری چطور؟
داور در دو صحنه می‌توانست اعلام پنالتی کند که متأسفانه این کار را نکرد. برخی اشتباهات عجیب نیز از سوی داور رخ داد که نمی‌توانم چیزی بگویم. به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم در تبریز با وجود این شرایط عالی کار کردند یک موقعیت ما نیز به تیر دروازه برخورد کرد به هر حال فوتبال است این پیروزی را به هواداران تراکتوسازی تبریک می‌گویم. هر چند که ما مستحق این باخت نبودیم. عدالت فوتبال انجام نشد و در بازی که با دست پر می‌توانستیم بیرون بیاییم نتیجه نگرفتیم.
درگیری های هنگام بازی
یکی از اعضای تدارک تراکتورسازی به نام نصیری دادو فریاد می‌کرد و تدارکات باشگاه نباید فحاشی کند. مسئولین تراکتورسازی این مسئله را دیدند شاید مسئله‌ای بین بازیکنان به وجود آید اما این افراد نباید دخالت کنند .این کارها معنایی ندارد و فوتبال تا این حد ارزش ندارد که چنین رفتارهایی صورت بگیرد افرادی که نباید در راهرو حضور داشته باشند همچنین حرف می‌زنند و مشکلاتی را به وجود می‌آورند.
خرید های نیم فصل
بازیکنان ما تمام سعی و تلاش خود را انجام دادند ما نفراتمان را به چشم باز انتخاب کردیم و کاری به بازی بیرون از خانه نداریم فوتبالی که ارائه دادیم بالاتر از تراکتورسازی بود متأسفانه موقعیت‌های ما به گل تبدیل نشد و ذات فوتبال همین است.
گله به کمیته داوران
امیدوارم کمیته داوران تمامی این مسائل را  نظاره کند که چطور پنالتی برای ما گرفته نشد. در نیمه دوم توپ به مهدی کیانی برخورد می‌کند و راهی اوت می‌شود اما کرنر می‌گیرد. شما ببینید بازیکن تراکتورسازی دقیقه ۶۴ به چه شکلی فرزاد حاتمی را هل می‌دهد اما داور اعلام خطا نمی‌کند آن وقت در اواخر بازی به چه شکلی برخورد بنگر و انصاری‌فرد را خطا می‌گیرد.شما در وقت اضافه ببینید چه مقدار از زمان تلف شد داور به این مسئله توجهی نمی‌کند کل مسابقه ۵ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌شود اما داور ۴ دقیقه زمان اعلام می‌کند. من با همه این اتفاقات از بازیکنانم راضی هستم آنها تمام تلاش خود را انجام دادند و فوتبال بازی کردند.
کنفدراسیون فوتبال آسیا حق ما را خورد؟
شاید در آسیا نتایج خوبی گرفته باشیم اما شما به وضعیتی که دارید اگر نگاه کنید متوجه می‌شوید که شرایط خوب نیست نباید خودمان را گول بزنیم ما در خیلی از مسائل عقب هستیم و باید سعی به جبران این مسائل کنیم.
نظر درمورد جو تبریز
همیشه جو خوبی اینجا حاکم بوده است هواداران تراکتورسازی اگر تلاش کنند از برخی الفاظ که نباید استفاده کنند در ورزشگاه آنها را بیان نکنند جو حاکم در ورزشگاه بهتر هم می‌شود. طرفداران آذری همواره رفتار خوبی داشتند.

منبع: گل

۰ دیدگاه

پیام بگذارید.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.